GKS Bełchatów zaczął wiosnę od bezbramkowego remisu

2020-02-29 19:55:52

GKS Bełchatów zaczął wiosnę od bezbramkowego remisu

GKS Bełchatów zremisował bezbramkowo z GKS 1962 Jastrzębie w pierwszym wiosennym meczu Fortuna 1. Ligi.

Podobnie jak jesienią na Śląsku w meczu dwóch GKS-ów znów padł remis. Tym razem bezbramkowy. Kibice na GIEKSA Arenie oglądali wprawdzie ciekawe widowisko, ale gra toczyła się głównie w środku pola. Podbramkowych sytuacji było jak na lekarstwo. Najbliżej strzelenia gola dla bełchatowian był Krzysztof Wołkowicz, który w końcówce meczu miał dobrą sytuację, ale oddał zbyt lekki strzał i bramkarz gości nie miał problemów z jego obroną. Trzeba też przyznać, że jastrzębianie również zmarnowali w końcówce doskonałą sytuację.

"Brunatnym" nie można odmówić woli walki. Podopieczni trenera Artura Derbina starali się za wszelką cenę wygrać spotkanie, ale nie mieli wielu okazji, by przechylić szalę na swoją korzyść.

Bezbramkowy remis u progu ligowej wiosny niewiele zmienia. Bełchatowianie pozostają na 13. lokacie w tabeli. Teraz "Brunatnych" czeka wyjazd do Opola na mecz z Odrą. Będzie to ważne spotkanie dla układu dolnej części tabeli.

GKS Bełchatów - GKS 1962 Jastrzębie 0:0

GKS Bełchatów: Paweł Lenarcik - Marcin Sierczyński, Marcin Grolik, Mariusz Magiera, Mateusz Szymorek - Bartosz Biel, Mikołaj Grzelak, Adrian Małachowski, Krzysztof Wołkowicz - Bartłomiej Bartosiak (85’ Viktor Putin), Przemysław Zdybowicz (75’ Patryk Winsztal)

GKS Jastrzębie: Mariusz Pawełek - Dominik Kulawiak (67’ Mateusz Słodowy), Bartosz Jaroszek, Kamil Szymura, Dawid Gojny - Patryk Skórecki (74’ Kamil Jadach), Łukasz Norkowski, Damian Tront, Marek Mróz, Farid Ali (62’ Kamil Adamek) - Daniel Szczepan żółte kartki: Kulawiak, Słodowy

sędzia: Wojciech Myć (Lublin).
widzów: 1.210

fot. Piotr Tokarczyk / fotopiotr

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032133 odwiedzin