PGE Skra Bełchatów bez seta z Jastrzębiem. Klątkwa trwa

2020-02-25 23:44:58

PGE Skra Bełchatów nie zdobyła nawet seta, przegrywając we własnej hali 0:3 z Jastrzębskim Węglem. Drużyna ze Śląska ma patent na bełchatowian, którzy nie pokonali JSW od blisko trzech lat.

Meczem w Energii PGE Skra kończyła tryptyk meczów na szczycie Plus Ligi. Po zwycięstwie nad ZAKSĄ i porażce z Vervą Warszawa tym razem kibice żółto-czarnych znów musieli przełknąć gorycz porażki. Grając bez swoich dwóch podstawowych przytrzymując, Artura Szalpuka, który leczy kontuzję i narzekającego na drobny uraz Milada Ebadipoura, bełchatowianie przegrali w trzech krótkich setach.

PGE Skra Bełchatów - Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 23:25, 19:25)
PGE Skra: Łomacz, Katić, Kochanowski, Wlazły, Orczyk, Kłos, Piechocki (libero) oraz Petković, Droszyński, Milczarek
Jastrzębski Węgiel: Kampa, Fromm, Vigrass, Konarski, Fornal, Gladyr, Popiwczak (libero) oraz Rusek (libero)

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032149 odwiedzin