PGE Skra Bełchatów przegrywa z Verwą Orlen Paliwa. Bez punktu w Warszawie

2020-02-22 19:38:01

PGE Skra Bełchatów nie przywiozła nawet punktu z warszawskiego Torwaru. Bełchatowianie przegrali w meczu na szczycie Plus Ligi z Vervą Orlen Paliwa 1:3.

Nie udała się PGE Skrze Bełchatów wyprawa do stolicy. W meczu z liderem Plus Ligi bełchatowianie okazali się słabsi, długo nie mogąc odnaleźć swojej gry, co utrudniało grę w ataku. Najwięcej emocji było w drugim secie. Gospodarze potrzebowali aż 31 punktów by wygrać tę partię. Ten wysiłek kosztował ich sporo. Postawiona pod ścianą PGE Skra poprawiła zagrywkę i grę na środku siatki, co skutkowało wygraniem seta i powrotem do gry. Wydawało się, że bełchatowianie powalczą o doprowadzenie do tie-breaku, ale w czwarty set okazał się najsłabszy w wykonaniu podopiecznych Michała Mieszko Gogola. Tracone seriami punkty nie pozwoliły na nawiązanie walki i ostatecznie bełchatowianie przegrali 1:3.

Na zakończenie tryptyku z czołówką Plus Ligi we wtorek w hali Energia PGE Skra zagra z Jastrzębskim Węglem.

VERVA Warszawa ORLEN Paliwa - PGE Skra Bełchatów 3:1 (25:22, 31:29, 18:25, 25:14)
VERVA ORLEN Paliwa: Brizard, Tillie, Wrona, Udrys, Kwolek, Nowakowski, Wojtaszek (libero) oraz Król, Kozłowski, Jaglarski, Kowalczyk
PGE Skra: Łomacz, Ebadipour, Kochanowski, Petković, Katić, Kłos, Milczarek (libero) oraz Droszyński, Orczyk, Wlazły, Huber.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032111 odwiedzin