PGE Skra Bełchatów zatrzymana w Suwałkach. Koniec serwii zwycięstw

2020-02-09 22:09:39

PGE Skra Bełchatów zatrzymana przez Ślepsk Malow Suwałki. Po dziesięciu zwycięstwach z rzędu bełchatowianie niespodziewanie przegrali z beniaminkiem ligi 1:3 i po raz pierwszy od 30 listopada nie zdobyli punktów w lidze.

Po pierwszym secie pewnie wygranym przez PGE Skrę wydawało się, że imponująca seria bełchatowian będzie trwała dalej. Wszystko zmieniło się jednak w drugiej odsłonie. Ślepsk, który po raz pierwszy w historii podejmował PGE Skrę zaczął dorównywać żółto-czarnym na boisku. Wygrany drugi set uskrzydlił gospodarzy, którzy w kolejnych partiach parli do zwycięstwa. W PGE Skrze zawiodła gra defensywna i blok. To jak przyznał po meczu trener Mieszko Gogol była największa bolączka bełchatowian.

Po wspaniałej serii 10 zwycięstw z rzędu PGE Skra zaznała goryczy porażki. A teraz przed nią zadanie o wiele trudniejsze. W następną niedzielę bełchatowianie podejmują u siebie ZAKSĘ Kędzierzyn-Koźle. Bilety na to spotkanie dostępne są jedynie na miejsca stojące.

Ślepsk Malow Suwałki - PGE Skra Bełchatów 3:1 (16:25, 25:22, 25:21, 28:26)
Ślepsk Malow: Tuanica, Klinkenberg, Takvam, Bołądź, Szerszeń, Sapińśki, Filipowicz (libero), Stańczak (libero) oraz Gonciarz, Rohnka, Szwaradzki, Siek
PGE Skra: Łomacz, Ebadipour, Kochanowski, Wlazły, Katić, Huber, Milczarek (libero) oraz Droszyński, Petković, Orczyk.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1120777 odwiedzin