Szymon Broncel i Damian Kiereś też powalczą na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie

2020-01-29 21:43:06

Szymon Broncel i Damian Kiereś też powalczą na gali Celtic Gladiator w Bełchatowie

Szymon Broncel i Damian Kiereś także powalczą w Bełchatowie. Organizacja Celtic Gladiator odsłania kolejne karty pojedynków, które odbędą się podczas gali organizowanej 14 marca w hali Energia.

Gala Celtic Gladiator w Bełchatowie odbędzie się już za półtora miesiąca. Tutaj pisaliśmy o tym wydarzeniu oraz otym, że jedną z najciekawszych walk będzie pojedynek bełchatowianina Michała Benbena z Mateuszem Janikiem. Trener Gladiators Bełchatów nie będzie jednak jedynym rodzimym fighterem, który wyjdzie do klatki w hali Energia. Organizatorzy Celtic Gladiator odsłaniają kolejne karty pojedynków. I już wiadomo, że do walki staną dwaj inni bełchatowianie, związani z Teamem Sporty Walki GKS Torfiorze.

Szymon Broncel zmierzy się w walce z Michałem Guzikiem. Przypomnijmy, że Szymon walczył na poprzedniej gali Celtic Gladiator, która w grudniu odbyła się w Olsztynie (więcej tutaj). Wówczas zawodnik GKS Torfiorze w swoim debiucie w formule K-1 pokonał Alana Kwiecińskiego.To jednak nie koniec atrakcji dla miejscowych kibiców. 14 marca do klatki wejdzie także Damian Kiereś. Zmierzy się z Marcinem Malszewskim. Zawodnik Torfiorzy też walczył na gali w Olsztynie. Tam w formule MMA przez jednogłośną decyzję sędziów przegrał z Adrianem Błońskim. Tymczasem jego rywal przez balachę pokonał Piotra Pokorskiego.

Z pozostałych pojedynków, które odbędą się w Bełchatowie, a które zostały już ogłoszone, wiemy, że Jakub Drozdowski zmierzy się z Danielem Stępniem, a Krzysztof Lelito z Janem Ciepłowskim.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1120792 odwiedzin