Gala Celtic Gladiator w marcu w Bełchatowie! Powalczy m.in. Michał Benben

2020-01-28 00:06:22

Gala Celtic Gladiator w marcu w Bełchatowie! Powalczy m.in. Michał Benben

Gala Celtic Gladiator 14 marca odbędzie się w Bełchatowie! Karta pojedynków dopiero jest ustalana, ale wiadomo, że przed własną publicznością zaprezentuje się Michał Benben, trener Gladiators Bełchatów, który w formule K-1 zmierzy się z jednym najlepszych w Polsce zawodników Muay Thai, Mateuszem Janikem. Uwaga, zostały ostatnie bilety.

Organizatorzy gali zapewniają "trzęsienie ziemi, grzmoty, krew i pioruny, ciężkie nokauty i zacięte walki". Tak ma wyglądać Gala Celtic Gladiator, która 14 marca odbędzie się w bełchatowskiej hali Energia. W internetowej sprzedaży dostępnych jest niewiele biletów. Można je nabyć tutaj.

Po grudniowej edycji w Olsztynie, bełchatowska gala będzie szóstą edycją Celtic Gladiator w Polsce. Wszystkie karty pojedynków nie zostały jeszcze odkryte, ale bełchatowskich kibiców sportów walki powinna zainteresować przede wszystkim walka z udziałem Michała Benbena. Trener i właściciel klubu Gladiators Bełchatów przygotowuje się do walki w warszawskim klubie Palestra pod okiem Łukasza Roli. "Benben rywalizował na galach HFO oraz DSF: Eliminator w Ełku. Jego ostatni pojedynek odbył się właśnie na Mazurach, gdzie spotkał się z Bartłomiejem Witkowskim z Academia Gorilla Olsztyn. Pojedynek zakończył się zwycięstwem Michała na punkty. W 2017 roku spotkał się na HFO 4 z Marcinem Kretem i po czterech niesamowitych rundach uległ w starciu z zawodowym mistrzem Polski PZKB. Na osłodę zostało mu wyróżnienie za walkę i rundę roku w polskim kickboxingu. W 2019 roku trener bełchatowskich Gladiatorów poświęcił na starty amatorskie w Polsce i za granicą, oczekując na propozycje zawodowe" podaje portal madfight.pl.

W hali Energia Michał Benben skrzyżuje rękawice z Mateuszem Janikiem z Thai Gym Tarnów, jednym z najlepszych w krajów zawodników Muay Thai, członkiem kadry narodowej. Walka będzie toczyć się w formule K-1.

fot. Celtic Gladiator Poland

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1223891 odwiedzin