Pół tysiąca kibiców GKS Bełchatów pobiegło dla klubu

2020-01-26 22:49:36

Pół tysiąca kibiców GKS Bełchatów pobiegło dla klubu

Bieg "Gorących Kibiców Serc" zgromadził na starcie GIEKSA Areny ok. pół tysiąca kibiców. Tą symboliczną trasę 1977 metrów pobiegli też obecni i byli piłkarze GKS. Dopiero we wtorek klub ma podać, ile pieniędzy udało się zebrać podczas biegowej akcji.

Jeszcze przed biegiem informowano, że dla uczestników biegu przygotowano 300 numerów startowych. Z klubowych statystyk wynika, że w biegu udział więziło ok. pół tysiąca osób. W pierwszej lini na starcie ustawili się piłkarze pierwszej drużyny, w tym wielu z nich z własnymi pociechami. Biegnących razem całych rodzin było zresztą wiele.

Trasa liczyła symboliczne 1977 metrów, co oczywiście było nawiązaniem do daty założenia GKS. Choć pomiar czasu i klasyfikacje nie były prowadzone, to pierwszy na metę na pl. Narutowicza przybiegł Krzysztof Wołkowicz, pomocnik/obrońca pierwszej drużyny GKS.

Udział w biegu był bezpłatny, ale każdy uczestnik mógł uiścić opłatę na rzecz klubu, wpłacając na konto, bądź wrzucając do puszki. Wyniki zbiórki klub ma podać we wtorek. Wiadomo, że pamiątkową koszulkę udało się wylicytować za 650 zł, zaś numer startowy symboliczny - 1977 - poszedł za 300 zł, a nr 77 za 200 zł.

Aha, z uwagi na to, że braliśmy udział w biegu, do galerii zdjęć zapraszamy na strony innych portali ;)

fot. GKS Bełchatów

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1120791 odwiedzin