Pucharowy mecz z Olsztynem dzień wcześniej

2020-01-07 21:00:30

Pucharowy mecz z Olsztynem dzień wcześniej

PGE Skra Bełchatów zagra z Indykpolem AZS Olsztyn we wtorek, a nie w środę, jak wcześniej zapowiadano. Datę ćwierćfinałowego meczu siatkarskiego Pucharu Polski zmieniła Polska Liga Siatkówki S.A. 

Pierwotnie zaplanowany na 15 stycznia o godz. 20.30 mecz zostanie rozegrany w hali Energia dzień wcześniej, czyli 14 stycznia o godz. 20.30.

Kibiców, którzy zakupili już bilety na środowy termin PGE Skra informuje, że ich wejściówki zachowują ważność. W przypadku zakupu przez stronę bilety.skra.pl, klub prosi o odpowiedź na wysłanego maila z prośbą o potwierdzenie akceptacji nowego terminu. W przypadku braku odpowiedzi bądź braku akceptacji nowego terminu, pieniądze za zakup biletu/biletów zostaną zwrócone. Kibice którzy zakupili bilety w Sklepie Kibica PGE Skry w hali Energia, w przypadku braku akceptacji nowego terminu, proszeni są o kontakt ze Sklepem.

Bilety na nowy termin będą dostępne od wtorku na bilety.skra.pl (od godz. 14), w sklepie w hali Energia (poniedziałek-piątek w godz. 8-15) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (poniedziałek-piątek w godz. 15-18 oraz w sobotę w godz. 11-17).

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: PGE Skra Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1101418 odwiedzin