Ferie na sportowo. Zapraszają PGE Skra i PCS

2020-01-02 15:55:29

Ferie na sportowo. Zapraszają PGE Skra i PCS

Feire zimowe zbliżają się wielkimi krokami, tym bardziej, że w tym roku dla województwa łódzkiego zaczynają się one wyjątkowo wcześnie, bo już 13 stycznia. Tradycyjnie będzie je można spędzić na sportowo. Ofertę dla młodzieży przygotowały m.in. PGE Skra Bełchatów i Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. 

PGE Skra swoją feryjną ofertę kieruje do młodzieży w wieku od 10 do 16 lat. To gratka przede wszystkim dla młodych fanów siatkarskiej drużyny, którzy będą mieli okazję poznać siatkarzy i sztab szkoleniowy oraz zobaczyć z bliska jak wygląda codzienna praca w klubie. 

Od chętnych do udziału w "Feriach z PGE Skrą" klub wymaga kreatywności. Na adres marketing@skra.pl do 12 stycznia do godz. 13 należy złożyć pracę konkursową z dopiskiem „Ferie z PGE Skrą”. W zgłoszeniu należy również podać imię i nazwisko, datę urodzenia, numer telefonu i adres zamieszkania oraz dołączyć niezbędne dokumenty umieszczone w regulaminie dostępnym na www.skra.pl.

Jak ma wyglądać praca? Chętni mają trzy możliwości. Można stworzyć portret obecnie grającego siatkarza lub trenera PGE Skry w dowolnym stylu: narysować, wykleić, namalować, wyrzeźbić itp. Inną formą może być wypracowanie na temat wybranego siatkarza/trenera naszego klubu. Ostatnią opcją jest napisanie wierszyka lub rymowanki na temat PGE Skry.

Zwycięzców, którzy wezmą udział w "Feriach z PGE Skrą" klub ogłosi 15 stycznia 2020, a wyniki będą opublikowane na oficjalnej stronie internetowej klubu. 

Na "Ferie z PCS" zaprasza także Powiatowe Centrum Sportu w Bełchatowie. Powiatowa jednostka organizuje dwa, pięciodniowe turnusy (zajęcia w godz. 10-14 od poniedziałku do piątku), w których dzieci w wieku 7-13 lat pod okiem instruktorów będą korzystać z obiektów PCS. Codziennie zaplanowane będą zajęcia na basenie, lodowisku, sali gimnastycznej i sali fitness. Oferta skierowana jest do dzieci samodzielnych, potrafiących zadbać o swój strój i sprzęt.

"Ferie w PCS" są odpłatne. Koszt jednego turnusu to 100 zł. Zapisy na ferie rozpoczęły się dzisiaj rano. W sprawie wolnych miejsc należy dzwonić pod nr tel. 504-480-807 lub osobiście na lodowisku powiatowym.

fot. PGE Skra Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1102022 odwiedzin