Rezerwy PGE Skry wygrywają po tie-breaku. Grają już też grupy młodzieżowe

2019-10-22 15:48:11

PGE Skra II Bełchatów od zwycięstwa rozpoczęła sezon siatkarskiej III ligi. Rezerwy PGE Skry pokonały po tie-breaku KS Stal Głowno. Swoje rozgrywki rozpoczęły już grupy młodzieżowe EKS Skry.

Sobotnim meczem w hali Energia drugi zespół PGE Skry, złożony z juniorów bełchatowskiego klubu zainaugurował rozgrywki w ramach III ligi łódzkiej. Do wyłonienie zwycięzcy potrzeba było aż pięciu setów. Batalię w tie-breaku lepiej wytrzymali żółto-czarni, którzy wygrali ostatecznie 3:2.

Tymczasem w rozgrywkach juniorów zespół EKS Skry przegrał na wyjeździe 1:3 do Lechią II Tomaszów Maz.

Rozgrywki ligowe rozpoczłęy już także inne grupy młodzieżowe EKS Skry Bełchatów.

Trzy kolejki za sobą mają już juniorki EKS Skry. Niestety podopiecznym Piotra Narejko na razie nie udało się wygrać. Jest jednak progres, bowiem po porażkach 0:3 z Active Opoczno i Czwórką Aleksandrów Łódzki, tym razem udało się ugrać seta. Bełchatowianki uległy na wyjeździe Insel MKS 16 Łódź 1:3.

Kadeci pod wodzą trenera Marcina Kubata po zwycięstwie w pierwszej kolejce Akademią Siatkówki Zduńska Wola 3:0, tym razem nie ugrali nawet seta w starciu z Wifamą Łódź.
Młodzicy i młodziczki EKS Skry mają już za sobą pierwsze turnieje rundy zasadniczej. Po turniejach kwalifikacyjnych z początku października drużyny odpowiednio Agnieszki Gonerskiej i Moniki Stasiak zostały przydzielone do poszczególnych lig. Dziewczęta poradziły sobie rewelacyjnie i dwoma zwycięstwami zapewniły sobie awans. Chłopcy z jedną wygraną utrzymali się w swojej grupie.

III liga mężczyzn
PGE Skra II Bełchatów - KS Stal Głowno 3:2 (17:25, 25:23, 22:25, 25:15, 15:10)

Juniorzy
KS Lechia Tomaszów Maz. II – EKS Skra Bełchatów 3:1 (25:23, 16:25, 25:15, 25:23)

Juniorki
INS-EL MKS 16 Łódź - EKS Skra Bełchatów 3:1

Kadeci
KS Wifama Łódź - EKS Skra Bełchatów 3:0 (25:12, 25:14, 25:22)

Młodziczki gr. IV
MUKS Juvenia Rawa Mazowiecka - EKS Skra Bełchatów 0:2 (20:25, 19:25)
EKS Skra Bełchatów - UKS As Zduńska Wola 2:1 (25:16, 18:25, 15:12)

Młodzicy, gr. II
MŁODY Volley Tubądzin MOSiR Sieradz-siatkówka - EKS Skra Bełchatów 2:0 (25:21, 27:25)
Młoda Bzura II - EKS Skra Bełchatów 1:2 (25:16, 26:28, 6:15)

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 932519 odwiedzin