Zakończył się cykl Grand Prix Bełchatowa w szachach. Kto zwyciężył?

2019-09-24 18:47:42

Zakończył się cykl Grand Prix Bełchatowa w szachach. Kto zwyciężył?

Zakończył się cykl Grand Prix Bełchatowa w szachach. Czwarty turniej rozegrany na placu Narutowicza wyłonił zwycięzców całej serii rozgrywek toczonych w okresie letnim. 

Wyniki 4. turnieju:

 

M-ce

Nazwisko Imię

Tytuł

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

Błaźniak, Bartłomiej

I

R 1371

2000

6.5

23.00

32.00

6

27.0

2

Jaśkiewicz, Kacper

II+

R 1563

1900

6.0

22.00

31.50

6

24.0

3

Banasiak, Adrianna

I

R 1153

1800

5.5

22.00

30.50

5

21.0

4

Turowski, Maciej

II

R 1404

1800

5.0

22.00

31.50

5

23.0

5

Leski, Franciszek

II

R 1373

1800

5.0

21.00

30.50

5

21.0

6

Lech, Krzysztof

II

 

1800

4.5

22.00

29.50

4

22.0

7

Grzyb, Anna

I

R 1245

1800

4.5

19.50

28.50

4

18.0

8

Gawlik, Olivier

II

R 1082

1800

4.5

17.50

23.50

4

17.0

9

Bukała, Weronika

I

R 1257

1800

4.0

20.50

28.50

4

18.0

10

Semeradt, Michalina

I

R 1157

1800

4.0

19.00

27.00

4

17.0

11

Kokoszka, Alicja

II

R 1138

1600

4.0

18.00

25.50

4

17.0

12

Urban, Szymon

II

R 1157

1800

4.0

16.50

24.50

4

15.0

13

Skrzypiec, Franciszek

IV

 

1400

4.0

15.50

21.50

4

14.0

14

Stępiński, Piotr

II

R 1200

1800

3.5

20.50

26.50

3

18.0

15

Haładaj, Adam

III

 

1600

3.0

19.00

27.00

3

13.0

16

Gawin, Marcel

V

 

1200

3.0

18.50

25.00

3

13.0

17

Jaśkiewicz, Oliwer

III

R 1009

1600

3.0

16.50

25.00

3

14.0

18

Banasiak, Mateusz

V

 

1200

3.0

15.50

20.50

3

10.0

19

Kołasiński, Andrzej

IV

 

1400

3.0

15.00

22.50

3

9.0

20

Lewńska, Alicja

IV

 

1250

3.0

15.00

19.50

3

11.0

21

Błaźniak, Weronika

III

 

1400

3.0

13.50

19.50

3

9.0

22

Przyłęcka, Aleksandra

 

1000

2.5

11.50

16.50

2

6.5

23

Urban, Mateusz

 

 

1000

2.0

18.00

25.00

2

11.0

24

Langier, Wiktor

 

 

1000

2.0

14.50

20.50

2

5.0

25

Kozub, Monika

 

 

1000

2.0

13.50

18.00

1

6.0

26

Kozub, Natalia

 

 

1000

2.0

11.00

14.50

1

5.5

27

Ferliński, Jakub

V

 

1200

1.0

16.00

22.50

1

5.0

28

Lewiński, Łukasz

 

 

1000

0.5

12.50

19.00

0

2.0

 

 Klasyfikacja końcowa Grand Prix Bełchatowa w Szachach (po 4 turniejach):

Dziewczęta grupa D08 - rok ur. 2011 i młodsze                          

1. Błaźniak, Weronika

2. Lewińska, Alicja

3. Przyłecka, Aleksandra

Dziewczęta grupa D13 - rok ur. 2006 - 2010          

1. Bukała, Weronika

2. Banasiak, Adrianna

3. Semeradt, Michalina

      Grupa kobiet - zawodniczki ur. 2005 i starsze

1. Kokoszka, Alicja

2. Grzyb, Anna

3. Skrzypiec, Alina

Chłopcy grupa C08 - rok ur. 2011 i młodsi                          

1. Gawin, Marcel

2. Skrzypiec, Franciszek

3. Knapik, Alan

Chłopcy grupa C13 - rok ur. 2006 - 2010          

1. Błaźniak, Bartłomiej

2. Gawlik, Olivier

3. Urban, Szymon

     Grupa mężczyzn - zawodnicy ur. 2005 i starsi

1. Lech, Krzysztof

2. Haładaj, Tomasz

3. Haładaj, Eugeniusz

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 932515 odwiedzin