Nauka pływania z Maćkiem Bukowym

2019-09-22 09:00:00

Nauka pływania z Maćkiem Bukowym

Nauka pływania z Maćkiem Bukowym. Już teraz zapisz dziecko na zajęcia pływackie z wykwalifikowanym instruktorem, utytułowanym triathlonistą i ultramaratończykiem. Zajęcia już się zaczęły, ale wciąż jeszcze można zapisać się do poszczególnych grup.

Bełchatowskie Centrum Treningu Personalnego prowadzi nabór do grup pływackich dzieci i dorosłych. Zajęcia odbywać się będą we wtorki, czwartki i niedziele na pływalni Powiatowego Centrum Sportu przy ul. Czaplinieckiej 96 w Bełchatowie. 

Wiedza i doświadczenie poparte wieloletnią praktyką w pracy z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi, to gwarancja wysokiej jakości zajęć. Program nauki i doskonalenia pływania prowadzić będą nauczyciele wychowania fizycznego z uprawnieniami instruktora pływania i ratownictwa wodnego, a także instruktorzy ratownictwa wodnego oraz czynni zawodnicy, startujący w zawodach rangi ogólnopolskiej.

Gwarancją fachowości jest Maciej Bukowy, od dziecka związany z bełchatowskim sportem, jako zapaśnik, lekkoatleta, rugbysta, a wreszcie ultramaratończyk i triathlonista. Nauczyciel, wychowawca młodzieży, ale też trener personalny.

Fachowe podejście i metody zabawowe nauki dzieci wplecione w dyscyplinę pracy, to gwarancja satysfakcjonujących efektów. Zajęcia z BCTP to nauka przyjazna dzieciom.


800.jpg
Ze względu na bliskość terminu Świąt Bożego Narodzenia i ferii zimowych, zajęcia odbywać będą się w następujących sesjach:

* 24.09 - 22.12.2019r. (3 m-ce)
* 28.01 - 31.05.2020r. (4 m-ce)

 Terminy zajęć nauki i doskonalenia pływania w grupach:

* Wtorek 19:30 - dzieci od 7go roku życia nowa grupa
* Czwartek 18:00 - dzieci od 7go roku życia nowa grupa
* Czwartek 18:45 - dzieci od 7go roku życia grupa zaawansowana
* Niedziela 18:00 - dzieci od 7go roku życia nowa grupa
* Niedziela 19:00 - dorośli nowa grupa
 
Artykuł dodał: Materiał promocyjny

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1074506 odwiedzin