Wymieniają parkiet w hali Energia

2019-07-05 15:59:58

Wymieniają parkiet w hali Energia

Trwa remont nawierzchni w hali Energia. Wymieniany jest parkiet sali, na której występujuą 9-krotni mistrzowie Polski w siatkówce. Nowa nawierzchnia spełnia wymogi rozgrywek CEV Ligi Mistrzów.

Parkiet to oczywiście nazwa umowna, bo od dawna siatkarze nie grają już przecież na drewnianych deskach parkietowych. Stara wysłyżona już nawierzchnia została zerwana. Następnie wykonane zostaną nowe podejścia, przesunięte puszki podłogowe i zamontowane wodoodporne płyty wiórowe. Dopiero na taką powierzchnię można ułożyć specjalną wykładzinę wymaganą przez Polską Ligę Siatkówki.

- Mieliśmy oryginalny pomysł na kolory wykładziny, ale ze względu na przepisy CEV zostaniemy przy tej tradycyjnej. Wierzę, że w kolejnym sezonie Liga Mistrzów wróci do Bełchatowa. Modernizujemy całą powierzchnię, bo po kilkunastu latach użytkowania jest już wysłużona. Swoje sukcesy już widziała, łącznie z szampanami - uśmiecha się Konrad Piechocki, prezes PGE Skry. - Zmian w samym obiekcie będzie sporo. Nawet dla chłopaków, gdy wrócą już do treningów, będzie to miła niespodzianka - kończy Piechocki.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1124312 odwiedzin