Na Ekstraklasę od 1 zł. Raków zaprasza kibiców z Bełchatowa

2019-07-04 10:03:00

Na Ekstraklasę od 1 zł. Raków zaprasza kibiców z Bełchatowa

Od 1 do 26 zł trzeba będzie zapłacić by obejrzeć mecze PKO BP Ekstraklasy w Bełchatowie. Raków Częstochowa przedstawił cennik wejściówek na mecze przy Sportowej. Beniaminek ekstraklasy liczy, że spragnieni piłki w Bełchatowie kibice będą licznie przychodzić na stadion.

- Serdecznie zapraszamy kibiców piłki nożnej z Bełchatowa, będzie nam miło jeśli będą przychodzić na mecze Rakowa - mówi Daria Wollenberg, rzeczniczka prasowa RKS Raków, rozwiewając tym samym wątpliwości i plotki, które ostatio się pojawiły, jakoby sprzedaż biletów na mecze Rakowa odbywała się tylko w Częstochowie.

Przypomnijmy, że RKS Raków - beniaminek ekstraklasy swoje mecze w rundzie jesiennej będzie rozgrywał na stadionie w Bełchatowie [pisaliśmy o tym TUTAJ]. Niezależnie od sympatii kibicowskich, dla fanów polskiej piłki w najlepszym krajowym wydaniu będzie to gratka. Pierwszy mecz Raków na GIEKSA Arenie rozegra już 20 lipca z Koroną Kielce.

Kibice piłkarscy z Bełchatowa będą mogli obejrzeć to spotkanie, podobnie, jak pozostałe mecze Rakowa przy Sportowej. Sprzedaż karnetów i biletów na mecze klubu z Częstochowy jeszcze nie wprawdzie nie ruszyła, ale wiadomo, że wejściówki z pewnością będzie można kupić w kasach biletowych Stadionu Miejskiego.

Daria Wollenberg podkreśla, że Raków zachęca do kupowania biletów online, bo to oszczędza czas. Ale w dniu meczu wejściówki będzie można kupić także w kasach stadionu. Co istotne, w ekstraklasie nie ma potrzeby posiadania karty kibica. Miejsce zamieszkania nie będzie miało znaczenia, bilet będą mogli kupić zarówno posiadacze kart kibica Rakowa, ale także kibice GKS Bełchatów, którzy mają karty kibica swojego klubu.

Niewykluczone, że przed meczem z Koroną Kielce w kasach stadionu będzie można nabyć także karnety na całą rundę meczów Rakowa. Szczegóły mają być znane wkrótce.

Wiadomo natomiast ile będą kosztować wejściówki na mecze PKO BP Ekstraklasy. Dzieci do 7. roku życia wejdą na mecz za złotówkę, a za karnet zapłacą 10 zł. Bilety ulgowe (dla uczniów, studentów do 26. roku życia i seniorów po 70-tce) kosztować będą 17 zł w przedsprzedaży i 20 zł w dniu meczu (cena karnetów ulgowych to 139 zł). 23 zł w przedsprzedaży oraz 26 zł w dniu meczu zapłacić trzeba będzie za bilet normalny. Karnet normalny to koszt 199 zł.

Dla kibiców Rakowa na stadionie będą dostępne trzy trybuny, północna, południowa i zachodnia. Na trybunie południowej stacjonował będzie młyn fanów Rakowa, a dystrybucja biletów na ten sektor prowadzona będzie przez stowarzyszenie „Wieczny Raków”. Na pozostałe trybuny będzie można kupić bilety w kasach.

Raków nie podał jeszcze zasad zakupu i cen biletów na mecze Pucharu Polski. W ekstrakalsie klub z Częstochowy zagra w Bełchatowie 10 meczów:
* 20 lipca z Koroną Kielce
* 3 sierpnia z Cracovią
* 17 sierpnia z Lechią Gdańsk
* 24 sierpnia z Lechem Poznań
* 14 września z Arką Gdynia
* 28 września z Wisłą Płock
* 19 października ze Śląskiem Wrocław
* 2 listopada z Wisłą Kraków
* 30 listopada z Jagiellonią Białystok
* 14 grudnia z Górnikiem Zabrze.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1032092 odwiedzin