40 lat GKS Bełchatów

40 lat minęło! W niedzielę GKS Bełchatów obchodził swoją czterdziestkę. Urodzinowa gala odbyła się w MCK Gigantach Mocy. Przyjechało na nią wielu były piłkarzy "Brunatnych".

Jubileuszowa gala była okazją do podsumowania 40 lat działalności GKS. Odznaczenia i medale za działalność na rzecz klubu odebrali byli działacze, osoby związane z GKS, działające na jego rzecz poza strukturami klubu oraz jego pracownicy. Nagrodzeni zostali też piłkarze, którzy okazali się laureatami plebiscytu na "Jedenastkę Czterdziestolecia" organizowaną przez Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”. W tym gronie znaleźli się: Aleksander Ptak, Edward Cecot, Sylwester Szkudlarek, Jacek Popek, Grzegorz Fonfara, Jacek Berensztajn, Patryk Rachwał, Tomasz Wróbel, Łukasz Garguła, Radosław Matusiak i Dawid Nowak, a Trenerem Czterdziestolecia został Orest Lenczyk. 

Krótki koncert zagrała też bełchatowska grupa Messalina, która rozpoczęła galę hymnem GKS swojego autorstwa "Mień się GieKSo mień". Publiczność rozbawił też Michał Leja ze swoim pikantnym programem stand-up. Galę zakończył szampan i efektowny tort w kształcie boiska.

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1392135 odwiedzin