Turniej MK Tenis w Rasach

Elite Tenis Open Powiatu Bełchatowskiego za nami. Na korcie w Rasach odbyła się pierwsza edycja turnieju organizowanego przez szkołę tenisa MK Elite Tenis Academy Mateusza Koniecznego.

Towarzyskie zawody w Rasach odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych. W grupie do 12. roku życia zwyciężył Tadeusz Bartkowiak. Drugie miejsce zajęła Zuzia Wróbel. W turnieju open najlepszy okazał się Kamil Rybak, pokonując w finale Arkadiusza Frączkowskiego. Na trzecim miejscu uplasował się Dominik Misiak, a na czwartym Mirosław Grzybowski.

- Stawiam sobie za cel szkolenie dzieci i młodzieży tak, aby mogły reprezentować miasto Bełchatów na arenie ogólnopolskiej. Prowadząc treningi dla dorosłych staramy się ulepszać ich poziom gry - mówi Mateusz Konieczny, były profesjonalny tenisista, a obecnie trener i właściciel MK Elite Tenis Academy.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 1343982 odwiedzin