Pełna "Energia" obejrzy siatkarski hit

2018-04-12 12:56:23

Pełna "Energia" obejrzy siatkarski hit

Komplet kibiców obejrzy hit zamykający rundę zasadniczą PlusLigi, w którym mistrz kraju zmierzy się z jego wicemistrzem. Przedstawiciele PGE Skry Bełchatów swój bój z ZAKSĄ określają mianem "partii szachów".

Na cztery dni przed sobotnim spotkaniem wszystkie bilety na miejsca siedzące zostały wyprzedane, a w dalszej sprzedaży są wyłącznie wejściówki na miejsca stojące. Ich liczba jest jednak ograniczona. Ostatnie bilety w cenie 20 zł - ulgowe, 30 zł - normalne można zakupić w stacjonarnych punktach tj. Oficjalnym Sklepie PGE Skry w hali Energia (poniedziałek - piątek, 8:00 - 15:00) oraz na Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia (piątek 15:00 - 20:00, sobota 10:00 - 18:00).

W dniu meczu wejściówki będą dostępne na Wyspie PGE Skry (10:00 - 13:30) oraz w kasie hali od godziny 13:30. Bój obu ekip zapowiada się interesująco, choć jego wynik końcowy jest wyłącznie prestiżowy. Żółto-czarni podobnie jak ZAKSA są pewni gry w półfinale. - Myślę, że to będzie ciekawy pojedynek, ciekaw jestem jak do tego meczu podejdzie ZAKSA. Jednak to aktualny mistrz Polski i mobilizacja zawsze jest większa - tłumaczy Karol Kłos, środkowy Skry.

Po dwóch rozegranych spotkaniach w tym sezonie jest remis. Bełchatowianie wygrali mecz o Superpuchar Polski, a kędzierzynianie pierwszą grę rundy zasadniczej. Początek sobotniego grania o godz. 14:45.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 734879 odwiedzin