Bilety na mecz PGE GKS z liderem od wtorku w sprzedaży

2018-03-12 14:23:30

Bilety na mecz PGE GKS z liderem od wtorku w sprzedaży

W najbliższy piątek 16 marca drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra swój pierwszy oficjalny mecz w 2018 roku. Rywalem "Brunatnych" będzie najlepszy zespół 2 ligi, GKS 1962 Jastrzębie. Sprzedaż biletów na rozpoczynające się o godz. 19 spotkanie rusza we wtorek 13 marca.
 
Ceny jednostkowych biletów w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom. Nadal bardzo opłacalny będzie zakup wejściówek w przedsprzedaży a tradycyjnie najtańszą opcją pozostaje zakup karnetu na wszystkie osiem meczów „Brunatnych”. A będzie co oglądać, bo do Bełchatowa przyjadą w większości rywale z czołówki rozgrywek. Podtrzymana zostają także niższa cena biletu i karnetu na trybuną wschodnią, gdzie mieści się "młyn".
 
W rudzie wiosennej karnety i bilety można kupować na trybuny: wschodnią (sektory od A1 do A4), zachodnią (C1 – C8) i północną (D6, D11 i D12). Do dyspozycji posiadaczy kart SuperVIP i VIP będzie trybuna honorowa oraz sektor D5.
 
Bilety na poszczególne mecze PGE GKS Bełchatów, w zależności od trybuny, rodzaju i czasu zakupu, są dostępne w cenach od 1 do 20 zł, natomiast karnety to wydatek od 8 do 60 zł. Zakup abonamentu to najlepszy sposób, by zaoszczędzić czas i pieniądze a dodatkowo zapewnić sobie ulubione miejsce na stadionie. Ceny karnetów są w tej rundzie naprawdę wyjątkowe!
 
Nie zapominając o nowych kibicach i o tych, których Karta Kibica straciła ważność, Klub kontynuuje promocję: wyrabiając nową Kartę Kibica (koszt 5 zł) otrzymamy bilet na mecz za darmo.

Przypominamy, że biletu nie trzeba kupować osobiście. Może to zrobić ktoś za Was podając imię i nazwisko oraz wybrane miejsce na stadionie. Niezbędne jest tylko posiadanie Karty Kibica.
 
Dodajmy, że w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej cały czas trwa sprzedaż karnetów na trybunę wschodnią.

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety i karnety:
 
13 - 15.03. w godz. 12 - 17
16.03. od godz. 13

W dniu meczu od godz. 17 otwarte będą także kasy stadionowe.
 
Ceny biletów i karnetów:

  • Bilety – przedsprzedaż z Kartą Kibica 

10 zł - normalny 
5 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
5 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – przedsprzedaż bez Karty Kibica 

15 zł - normalny 
10 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – sprzedaż w dniu meczu z Kartą Kibica 

15 zł - normalny 
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy
10 zł – trybuna wschodnia

  • Bilety – sprzedaż w dniu meczu bez Karty Kibica 

20 zł - normalny 
15 zł – ulgowy
8 zł – dziecięcy
15 zł – trybuna wschodnia

  • Karnety (8 meczów):

60 zł – normalny
30 zł – ulgowy 
8 zł – dziecięcy
30 zł – trybuna wschodnia 

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 661035 odwiedzin