Marta Dudek ponownie wygrywa. "Ona jest w krajowej czołówce"

2018-03-08 18:02:24

Marta Dudek ponownie wygrywa. "Ona jest w krajowej czołówce"

Doskonale poradziła sobie Marta Dudek, młoda tenisistka Bełchatowskiego Towarzystwa Sportowego "AS" na zawodach "Tenis 10" w Książenicach. Wygrała turniej tracąc tylko jednego gema. - Mamy najlepszą młodą tenisistkę w Polsce! - przekonuje trener zawodniczki.

Do rywalizacji przystąpiło 5 zawodniczek, które rywalizowały systemem "każdy z każdym". Zawodniczka BTS AS nie dała najmniejszych szans swoim rywalkom, wygrywając wszystkie gry.

- Marta wygrała wszystkie mecze z dużą przewagą punktową, kolejno pokonując Nataszę Pysiak 4/0, Zuzannę Tomaszewską 4/1, Lenę Stephens 4/0 oraz Sonię Matysiak 4/0. Jest to drugi wygrany turniej z rzędu, co tylko potwierdza bardzo wysoką formę, w której obecnie znajduje się nasza zawodniczka - cieszy się Piotr Radziejewski, trener sekcji tenisa w AS-ie.

- Można śmiało powiedzieć, że w kategorii do lat 9 Bełchatów ma obecnie jedną z najlepszych tenisistek w całej Polsce - cieszy się trener. - Warto też nadmienić, że gościem honorowym całego turnieju była Katarzyna Nowak, pięciokrotna mistrzyni Polski seniorek, olimpijka, pierwsza Polka w pięćdziesiątce rankingu WTA - kończy.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 661014 odwiedzin