Kolejny mecz PGE GKS odwołany. W zastępstwie sparing z Lechią

2018-03-08 17:34:01

Kolejny mecz PGE GKS odwołany. W zastępstwie sparing z Lechią

Jak informowaliśmy w środę, rozegranie sobotniego meczu PGE GKS Bełchatów z Siarką Tarnobrzeg było zagrożone. W czwartek Departament Rozgrywek Krajowych PZPN podjął decyzję o jego odwołaniu. "Brunatni" tego dnia rozegrają mecz kontrolny z Lechią Tomaszów Maz.

W oficjalnym komunikacie PZPN poinformował, że "uwzględniając niekorzystne warunki atmosferyczne, po konsultacjach z klubami - gospodarzami meczów 21. kolejki rozgrywek Nice I ligi i II ligi w sezonie 2017/2018 i w zakresie stanu murawy i możliwości rozgrywania meczów w dniach 10-11 marca 2018 r. oraz zapoznaniu się z wynikami wizytacji boisk, przeprowadzonych przez delegatów PZPN, Departament Rozgrywek Krajowych zdecydował o przełożeniu meczów 21. kolejki 2 ligi", w tym spotkania PGE GKS.

Przypomijmy, że wcześniej PZPN odwołał 20. kolejkę, w ramach której bełchatowianie mieli zagrać ze Stalą Stalowa Wola. Pisaliśmy o tym TUTAJ. W zastępstwie odwołanej kolejki PGE GKS rozegra w sobotę mecz sparingowy z Lechią Tomaszów Maz. (III liga). Spotkanie odbędzie się na boisku nr 3 Miejskiego Centrum Sportu o godz. 11.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 661036 odwiedzin