[VIDEO] Gaworska: Przemowa trenera bardzo mnie zmobilizowała

2018-03-06 10:08:28

[VIDEO] Gaworska: Przemowa trenera bardzo mnie zmobilizowała

Aleksandra Gaworska powoli kompletuje medale najważniejszych imprez lekkoatletycznych. TUTAJ pisaliśmy o srebrze Halowych Mistrzostw Świata, który zdobyła wraz ze sztafetą 4x400 m. - Tak musiało być, wszystkie nastawiałyśmy się tutaj na medal - mówiła po starcie bełchatowianka.

- W finale nie było czasu na pomyłki, a ja drugi raz nie popełniłam takiego samego błędu. Trzeba było dać z siebie wszystko i pobiec mądrze. Myślę, że z trzecią zmianą poradziłam sobie o wiele lepiej niż z czwartą dzień wcześniej. Widziałam, że Patrycja ma dużą przewagę, dlatego też byłam dość spokojna i dzięki temu mogłam pobiec swoje - mówiła uradowana Ola Gaworska.

- Generalnie nie zaczynam mocno biegu, więc ten start finałowy był trochę inny. Próbowałam gonić, ale niestety to się nie udało. Jestem z tego zadowolona - dodaje była zawodniczka BKL w rozmowie z PZLA. - Miałyśmy bardzo motywującą przemowę trenera Matusińskiego, także ja od samego rana byłam nastawiona bardzo bojowo - śmiała się Ola przed kamerami TVP Sport.

fot. Tomasz Kasjaniuk / PZLA


 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 661010 odwiedzin