[VIDEO] Dyskotekowe pożegnanie ferii na lodowisku

2018-02-13 12:16:58

[VIDEO] Dyskotekowe pożegnanie ferii na lodowisku

Blisko 200 osób przewinęło się przez Lodowisko Miejskie w trakcie ponad dwugodzinnej dyskoteki „Rozgrzejmy lodowisko w rytmie disco”, która symbolicznie zakończyła okres ferii zimowych. Każdy kto opuszczał taflę lodowiska czynił to z uśmiechem.

- Lodowisko „rozgrzewamy” już od wielu lat, bo jeśli mnie pamięć nie myli, to gdy zaczynaliśmy tego obiektu jeszcze nie było. Wtedy imprezę organizowaliśmy na ślizgawce, która była tworzona na kortach - wspomina Paweł Uznański, wiceprezes spółki PEC Bełchatów. - Te imprezy wpisały się w miejską tradycję, a my co roku staramy się naszej młodzieży jakoś te ferie urozmaicić - dodaje.

Zabawę rozpoczął pokaz układów artystycznych, w którym wzięła udział m.in. Klaudia Jakubczak jako Księżniczka Anna z „Krainy lodu”, do utworu „Pierwszy raz jak sięga pamięć”. - Pierwszy raz łyżwy założyłam jak miałam 6/7 lat. Z łyżwiarstwem figurowym mam do czynienia od niedawna, ponieważ jeżdżę dopiero pierwszy sezon. A można powiedzieć, że zaczęło się od rolek, bo stwierdziłam, że zimą będzie mi brakowało tej formy ruchu - opowiadała z radością nastolatka.

O dobrą i rytmiczną muzykę zadbał DJ, który nie zapominał o hitach list przebojów. Tak dobrze wyselekcjonowana muzyka pozwalała dzieciom wraz z rodzicami i dziadkami na wyśmienitą zabawę. Część starszych gości Lodowiska zapewne wspominała czasy, gdy ślizgała się np. między blokami na osiedlu Dolnośląskim. - Pamiętam takie lodowisko. Zawsze gdy wracałam ze szkoły, rzucałam plecak w kąt, brałam ze sobą łyżwy i tyle mnie widziano. To był dla mnie chyba najpiękniejsze czasy w moim życiu - śmieje się Olga Pełka.

Dzięki spółce PEC każdy gość dyskoteki mógł liczyć na gorącą herbatę i gadżety, które wzbogaciły pulę nagród loterii. W niej poza drobiazgami spółki były także materiały reklamowe Miasta Bełchatowa i vouchery na kwotę 1800 zł.

fot. Artur Wolankiewicz / Miejskie Centrum Sportu

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 831482 odwiedzin