Wyjątkowy kalendarz ze sportowcami

2017-12-29 10:58:59

Wyjątkowy kalendarz ze sportowcami

Młodzi bełchatowscy sportowcy są bohaterami wyjątkowego kalendarza na 2018 rok, który wydała spółka Wod-Kan i Urząd Miasta Bełchatowa. To limitowana wersja, ale my mamy dla Was trzy egzemplarze, które będziecie mogli wygrać w naszym konkursie. Taki kalendarz powinien znaleźć się na ścianie każdego miłośnika bełchatowskiego sportu.

Od kilku miesięcy Wod-Kan aktywnie wspiera bełchatowski sport, co widać m.in. na bilbordach w mieście. Teraz młodzi bełchatowscy sportowcy, odnoszący już niemałe sukcesy są bohaterami kalendarza ściennego na 2018 rok. Ida Lis, zapaśnicy i piłkarze drużyn młodzieżowych GKS, lekkoatleci BKL, a także osobno Filip Chrosta i Aleksandra Gaworska, koszykarki MUKS, czy zawodnicy wspinaczki sportowej KS Ascento. To ich możecie podziwiać na nowym kalendarzu, w kapitalnych zdjęciach autorstwa Piotra Kurzydlaka.

Dodatkowo, wszyscy sportowcy, którzy znaleźli się na kartach kalendarza, zostali zostali także szczegółowo opisani. Możecie nie tylko zobaczyć ich zdjęcia, ale także przeczytać o sukcesach, jakie osiągnęli.

395.jpg

- Od kilku miesięcy pokazujemy młodych bełchatowian, którzy odnoszą sukcesy w sporcie, bo mamy w Bełchatowie się kim chwalić - mówi Piotr Kopek, prezes Wod-Kanu. - Nie pokazujemy krajobrazów, czy martwej natury, ale młodych, uśmiechniętych, ambitnych ludzi. Chcemy zbudować markę tego kalendarza - dodaje.

Ilość egzemplarzy jest ograniczona, a kalendarza nie będzie można kupić. Ale dzięki uprzejmości spółki Wod-Kan mamy dla Was trzy egzemplarze kalendarza. Będziecie je mogli wygrać w konkursie noworocznym, który dla Was zorganizujemy. Śledźcie uważnie naszą stronę, już za chwilę będziecie mogli wygrać wyjątkowy kalendarz.

Przypominamy, że to nie pierwszy sportowy kalendarz na 2018 rok wydany przez Wod-Kan. TUTAJ pisaliśmy już o kalendarzu z grupami młodzieżowymi oraz zespołem oldbojów GKS Bełchatów. Te kalendarze także będziemy dla Was mieli do rozdania. Śledźcie uważnie nasz fanpage na Facebooku.

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 658578 odwiedzin