Kibicu, kup karnet na ciekawą wiosnę!

2017-12-07 12:33:02

Kibicu, kup karnet na ciekawą wiosnę!

Kibice PGE GKS Bełchatów rozpoczęli sprzedaż karnetów na rundę wiosenną, w trakcie której "Brunatni" zagrają m.in. z ŁKS Łódź, Radomiakiem Radom oraz GKS Jastrzębie. Klub z kolei zachęca do nabywania świątecznych voucherów.

Najzagorzalsi fani GKS prowadzą przedsprzedaż karnetów na trybunę wschodnią GIEKSA Areny, a dokładniej na sektory zajmowane przez "młyn". Wraz z karnetem kibice mogą zakupić koszulkę "Torfiorze na dopingu" (dostępna w sprzedaży jedynie przy zakupie karnetu), a cena zestawu "karnet + koszulka" wynosi tylko 40 zł. Bez t-shirtu 30 zł.

- Z kolei GKS klub przygotował dla swoich sympatyków wyjątkowy prezent w postaci świątecznych voucherów na karnety meczowe. Przygotowano dwa ich rodzaje, a ceny 60 zł (normalny) i 30 zł (ulgowy) odpowiadają cenom karnetów na rundę wiosenną sezonu 2 ligi - tłumaczy Michał Antczak, rzecznik prasowy klubu.

- Obdarowana voucherem osoba będzie mogła wymienić go przed startem piłkarskiej wiosny na karnet na wybrane miejsce na stadionie. Warunkiem wymiany jest posiadanie ważnej Karty Kibica GKS Bełchatów, na którą nabijany jest abonament - dodaje i wylicza, że "Brunatni" wiosną zagrają w Bełchatowie osiem spotkań ligowych, w tym z takimi rywalami jak ŁKS Łódź, GKS 1962 Jastrzębie, Wartą Poznań czy Radomiakiem Radom.

Dystrybucja karnetów na trybunę wschodnią "A" odbywa się wyłącznie w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w trybunie północnej w godzinach jego otwarcia. Z kolei świąteczne vouchery na karnety można już kupować w budynku klubowym przy ul. Sportowej (I piętro) w dni robocze w godz. 8 – 15 oraz w sklepie internetowym.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 640511 odwiedzin