Turniejowa wygrana młodzików EKS Skry

2017-12-06 17:09:47

W ubiegłą niedzielę 3 grudnia młodzicy EKS Skry Bełchatów wygrali II turniej rundy zasadniczej rozgrywek wojewódzkich młodzików grupy II bez straty seta. Podopieczni Małgorzaty Augustyniak nie mieli większych problemów z ekipami z Tomaszowa Mazowieckiego.

Pierwszy pojedynek w tym turnieju to starcie UKS Dwójki Tomaszów Mazowiecki z KS Lechią Tomaszów Mazowiecki II i wygrana 2:0 (25:7, 25:17). Drugie spotkanie w którym EKS Skra Bełchatów podejmowała UKS Dwójkę Tomaszów Mazowiecki zakończyło się wygraną gospodarzy 2:0 (25:21, 25:21). Ten mecz był całkiem wyrównany, ale mimo wszystko żółto-czarni zwyciężyli. Ostatni mecz to także wygrana 2:0 (25:14, 25:21) młodzików EKS Skry, którzy zwyciężyli z KS Lechią Tomaszów Mazowiecki. Jak się okazało w ostatecznym rozrachunku młodzicy EKS Skry wygrali turniej bez straty seta, drugą pozycję zajęła UKS Dwójka, a z kolei na ostatnim miejscu uplasowała się KS Lechia.

Przedstawiamy materiał wideo Twojej Telewizji Lokalnej Bełchatów, ze zmagań młodzików EKS Skry Bełchatów:

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 246865 odwiedzin