Rezerwy PGE GKS z nowym trenerem

2017-12-06 13:01:20

Rezerwy PGE GKS z nowym trenerem

Rezerwy PGE GKS Bełchatów mają nowego opiekuna. Szkoleniowcem górniczej "dwójki" w przyszłorocznej rundzie wiosennej rozgrywek IV ligi będzie 33-letni Piotr Bajdziak. Zastąpił na tym stanowisku Tomasza Jaworskiego.

- Pierwsze zajęcia naszych rezerw z nowym szkoleniowcem odbędą się najprawdopodobniej już 8 stycznia - informuje Michał Antczak, rzecznik prasowy klubu. Po rundzie jesiennej zespół GKS II Bełchatów zajmuje z 17 punktami piętnastą lokatę w tabeli, co oznacza walkę o pozostanie w tych rozgrywkach.

Nowy trener drugiej drużyny PGE GKS wielkiej kariery piłkarskiej nie zrobił, a praktycznie w każdym z reprezentowanych zespołów występował zaledwie jedną rundę. Były to m.in. RKS Radomsko, Odra Opole, Włókniarz Konstantynów czy szwedzkie Sandvikens IF i Ostersunds FK.

Piotr Bajdziak posiada licencję UEFA "A" i ostatnim seniorskim zespołem jaki prowadził była Jutrzenka Warta. Przez chwilę był także trenerem w Zjednoczonych Bełchatów, których opuścił po kilkunastu dniach, a powodem tej decyzji miał być brak zapewnienia ze strony Zarządu Klubu środków na grę w IV lidze.

fot. Dariusz Piekarczyk / Dziennik Łódzki

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 640528 odwiedzin