Włókniarz wygrywa zaległy mecz

2017-11-27 10:58:50

Włókniarz Zelów zwycięstwem zakończył rundę jesienną łódzkiej IV ligi. W zaległym meczu zelowianie pokonali LKS Kwiatkowice 2:1 (1:0) i z dorobkiem 28 punktów przezimują na wysokiej, piątej pozycji.

Mecz pierwotnie miał zostać rozegrany na boisku w Kwiatkowicach 29 października, ale został odwołany z powodu zalania boiska. Następnie na prośbę LKS, a za zgodą obu stron, został przeniesiony do Zelowa. Zmiana miała zostać podyktowana złym stanem murawy, w wyniku czego wiosną rewanż odbędzie sie w powiecie łaskim.

Sobotnie spotkanie lepiej rozpoczęli gospodarze, którzy w 37. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Norberta Dregiera. Na dziesięć minut przed końcowym gwizdkiem na 2:0 trafił Hubert Muszyński, a w doliczonym czasie gry goście zdobyli bramkę honorową. Podpieczni Rafała Kaczorowskiego zanotowali tym samym szóste domowe zwycięstwo, przy zaledwie dwóch porażkach.

Włókniarz Zelów - LKS Kwiatkowice 2:1 (1:0)
bramki dla Zelowa: Norbert Dregier, Hubert Muszyński

Włókniarz: Wnuk (60’ Mateusz Krajda) - Chorąży, Bendkowski, Perka, Wroński - Boczkiewicz (77’ Sebastian Krajda), Muszyński, Norbert Dregier (90’ Dominik Rosiak), Maciejewski (88’ Bednarek) - Szymon Rosiak, Olszewski (90’ Kostrzewa)

źródło: własne / Łodzki Futbol

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 246865 odwiedzin