Ósme z rzędu zwycięstwo Skry

2017-11-25 19:42:31

Ósme z rzędu zwycięstwo Skry

PGE Skra Bełchatów obrała już chyba właściwy kurs ku szczycie ligowej tabeli, gdzie póki co niepodzielnie rządzi ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. W sobotę żółto-czarni zanotowali ósme kolejne ligowe zwycięstwo, tym razem nad MKS Będzin.

W Sosnowcu gdzie swoje spotkania rozgrywa zespół z Będzina bełchatowianie udali się z zamiarem pewnego zwycięstwa. Uczynili to niebywale pewnie, w kilkadziesiąt minut pokonując rywala 3:0. - Kapitalne spotkanie z naszej strony. Spodziewaliśmy się ciężkiego meczu, bo wiedzieliśmy, że jest to trudny teren, ale zagraliśmy rewelacyjnie jako zespół - podsumował mecz z MKS-em Będzin drugi trener PGE Skry Michał Winiarski na oficjalnej stronie klubu.

W niedzielę i poniedziałek bełchatowianie nie będą trenować. - Trener obiecał, że jeśli ten mecz wygramy, to otrzymamy dwa dni wolnego - przyznał z uśmiechem Karol Kłos. Zespół PGE Skry do zajęć wróci we wtorek. W sobotę zmierzy się w hali Energia z Espadonem Szczecin, który w tej kolejce "urwał" punkt ZAKSIE Kędzierzyn-Koźle.

MKS Będzin - PGE Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 14:25, 21:25)
MVP: Bartosz Bednorz

PGE Skra: Kłos, Bednorz, Czarnowski, Ebadipour, Romać, Łomacz, Milczarek (libero) oraz Piechocki (libero), Katić, Lisinac

fot. PGE Skra Bełchatów

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 640508 odwiedzin