Marta Mysur mistrzynią świata!

2017-10-16 11:16:18

Marta Mysur, zawodniczka Bełchatowskiej Akademii Taekwon-do, mistrzynią świata! Utytułowana seniorka była najlepsza wraz z koleżankami w drużynowych technikach specjalnych. Polska kadra zakończyła swój start na piątym miejscy w klasyfikacji medalowej.

Biało-czerwoni wywalczyli w irlandzkim Dublinie 4 złote, 8 srebrnych i 14 brązowych medali. Swój krążek Mysur zdobyła ostatniego dnia mistrzostw wraz z Anną Kucharską, Anną Dąbrowską i Aleksandrą Przytulską.

- W tym roku Mistrzostwo Europy i Mistrzostwo Świata! Ciężka praca, stado wyrzeczeń i fizjoterapia na najwyższym poziomie! (...) Moim kochanym trenującym i ich rodzicom, którzy bardzo mnie w starcie wspierali, liczę na to,że do tego miejsca doprowadzę Wasze dzieciaki! - czytamy na Facebooku Marty Mysur.

W kwietniu tego roku zawodniczka BAT zdobyła trzy medale Mistrzostw Europy. Złoto w drużynowych technikach specjalnych oraz dwa brązowe indywidualnie, w układach i technikach specjalnych.