[VIDEO] "Przegrywamy ze zdrowiem"

2017-10-02 21:05:29

[VIDEO] "Przegrywamy ze zdrowiem"

Sobotnie starcie PGE GKS-u Bełchatów w Elblągu z tamtejszą Olimpią zakończyło się porażką "Brunatnych" 0:1. Zwycięskiego gola dla gospodarz zdobył w 91. minucie spotkania obrońca Kamil Wenger, który przed kilkoma laty występował w drużynie ze Sportowej. Ostatecznie jego historia z Bełchatowem nie trwała długo, bowiem po sezonie gry w Młodej Ekstraklasie zawodnik nie wiązał dalszej przyszłości z GKS-em.

Dla GKS-u bój w Elblągu był kolejnym meczem z rzędu bez kompletu "oczek". Ostatni raz bełchatowianie wygrali ponad miesiąc temu u siebie pokonując 2:0 Rozwój Katowice. Od tamtej pory "Brunatni" przegrali 1:2 w Pruszkowie ze Zniczem, zremisowali u siebie z Legionovią Legionowo 1:1, w derbach z ŁKS-em w Łodzi (1:1), a z kolei ostatni mecz u siebie to porażka 1:2 z ROW 1964 Rybnik. Sytuacja powoli robi się nieciekawa, ale trener "Brunatnych" - Mariusz Pawlak zapowiada. - Od wtorku biorę sprawy w swoje ręce, ale mimo tych ostatnich wyników nie ma co robić tragedii. Wiemy czego nam brakuje i staramy się to poprawić, choć kontuzje i inne absencje nam nie pomagają.

Całą wypowiedź szkoleniowca GKS można zobaczyć w materiale przygotowanym przez redakcję Twojej Telewizji Lokalnej Bełchatów.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 582361 odwiedzin