Idę Lis zna już cała Polska

2017-09-29 16:32:42

Idę Lis zna już cała Polska

Bełchatowianka Ida Lis cieszy się coraz to większą popularnością. 17-latka w ostatnim czasie pojawiła się w Łódzkich Wiadomościach Dnia, następnie materiał z jej udziałem wyemitowano w Teleexpresie, a w piątkowy poranek dokładniej o 8:20 była bohaterką programu "Pytanie na Śniadanie" emitowanego w TVP 2.

Cały szum dookoła Idy w ostatnim czasie związany jest z jej niesamowitym sukcesem. Chodzi tutaj o jej awans do Arnold’s Classic w Strongman i Strongwoman, który będzie rozgrywany w Stanach Zjednoczonych w marcu przyszłego roku o czym pisaliśmy TUTAJ.

Ida na co dzień trenująca z Olgą Kirpicenko-Tyborą i Michałem Tyborą w piątkowy poranek wraz ze swoim trenerem wystapiła w popularnym programie o nazwie "Pytanie na Śniadanie", gdzie opowiedziała w skrócie o swoim życiu, osiągnięciach i treningach, a także miała okazję w kilka sekund nauczyć prowadzącego Tomasza Kammela jak prawidłowo podnosi się 60-kilogramową belkę. Cały materiał można zobaczyć TUTAJ, a z kolei tak wyglądał materiał przygotowany przez TVP 3 Łódź:

fot. TVP 2

Artykuł dodał: Adam Kieruzel

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 582319 odwiedzin