Pierwszy rok FA Bełchatów

2017-09-29 09:18:29

Pierwszy rok FA Bełchatów

Pierwszy rok funkcjonowania świętowała "Football Academy Bełchatów", która prowadzi kolejny już nabór w trakcie swej działalności. Tym razem treningi pod okiem trenerów mogą rozpocząć dzieci z rocznika 2013. - Cieszymy się, że listy naszych drużyn szybko się zapełniają - przekonują trenerzy.

Obecnie w FA Bełchatów trenuje sześć roczników, od U-4 do U-12, których zajęcia odbywają się na obiektach Powiatowego Centrum Sportu oraz w miejskich szkołach.

- Cieszymy się, że listy naszych drużyn szybko się zapełniają. To coś wyjątkowego wprowadzać najmłodszych w świat sportu, piłki nożnej opartej na zasadach fair play. W akademii na dzień dzisiejszy trenuje ok. 100 dzieci. Borykamy się z małymi problemami, nie mamy wsparcia takiego jak inni, ale jak widać chociażby po organizacji urodzin, dajemy radę - przekonuje Filip Polak, jeden z trenerów FA Bełchatów.

- Młodzi piłkarze, którzy trenują z nami trochę dłużej będą mieli okazję pograć w turniejach. Dla dzieci, które przyszły podczas tegorocznych naborów również zorganizujemy rywalizację z innymi drużynami - kończy. Więcej informacji na profilu Facebook "Football Academy Bełchatów".

Artykuł dodał: Artykuł sponsorowany

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 582294 odwiedzin