Transfer Ebadipoura do Skry sfinalizowany

2017-08-10 09:16:01

Transfer Ebadipoura do Skry sfinalizowany

PGE Skra Bełchatów ma zostać klubem partnerskim mistrza Iranu, dwukrotnego mistrza Azji Sarmayeh Bank. To właśnie zawodnikiem tej drużyny jest nowy przyjmujący żółto-czarnych Milad Ebadipour, którego transfer miał zostać już sfinalizowany.

Delegacja klubu - prezydent, wiceprezydent, dyrektor zarządzający oraz trener - wizytowali m.in. halę Energia. Według prezesa Konrada Piechockiego byli pod wrażeniem warunków, w jakich ćwiczy wicemistrz Polski. - Obfotografowali wszystko. W sumie zrobili chyba kilkaset zdjęć - mówił w rozmowie z "Gazetą Wyborczą".

W trakcie pobytu delegacji mistrza Iranu ustalono również ostatnie szczegóły przejścia do PGE Skry czołowego irańskiego siatkarza Ebadipoura. Reprezentant Iranu miał ważny kontrakt z Sarmayeh Bank, ale poprosił o możliwość przenosin do klubu z Bełchatowa i taką zgodę otrzymał. Ebadipour podpisał z PGE Skrą roczny kontrakt z zapisaną w nim opcją przedłużenia o kolejny rok.

W tym czasie jego kontrakt z Sarmayeh Bank będzie zawieszony, a po wygaśnięciu umowy z PGE Skrą znów stanie się zawodnikiem klubu z Teheranu. - Chciałbym raz jeszcze zdementować plotki, że Milad Ebadipour w trakcie KMŚ wystąpi w drużynie z Iranu. Rzeczywiście, irański klub poprosił nas o to, ale my również gramy w tej imprezie i nie mogliśmy się na to zgodzić - wyjaśnia Piechocki na łamach "Dziennika Łódzkiego".

Czytaj więcej "Dziennik Łódzki" i "Gazeta Wyborcza".

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 471813 odwiedzin