Plażowy start rugbistów

2017-08-09 09:55:34

W przerwie letniej zawodnicy Rugby Club Bełchatów po raz kolejny wzięli udział w łódzkim "Bierhalle Rugby Beach". Zajęli tam piąte miejsce.

Rugby na plaży to pięciu graczy na boisku i hokejowe zmiany. Nie ma stałych fragmentów tej dyscypliny jak młyn czy auty, a gra odbywa się inną piłką niż zwykle. Bełchatowianie mieli zaledwie jednego rezerwowego, ale nie przeszkodziło im to w uzyskaniu dobrego wyniku.

Rugby Bełchatów przegrali tylko jeden mecz, ze zwycięzcą zawodów - Budowlanymi S.A. (1:3), zremisowali z drugą ekipą Budowlanych 5:5 i pokonali Mazovię Mińsk Maz., Watahę Piotrków Tryb. oraz RC Częstochowa. Gra odbywała się dwa razy po 2,5 minuty.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 113140 odwiedzin