Zapisy na Megawatt trwały 12 minut!

2017-08-04 13:40:06

Zapisy na Megawatt trwały 12 minut!

Za nami druga i ostatnia tura zapisów do tegorocznej edycji "Red Bull 111 Megawatt" (9-10 września). Pierwsza z nich, w której udostępniono 600 miejsc, zakończyła się po dwunastu minutach!

- To pokazuje, jak potężne jest zainteresowanie imprezą i jak bardzo zawodnicy z całego świata nie mogą już się doczekać startu w Kopalni Węgla Brunatnego - przekonują sami organizatorzy i podkreślają, że czwarta edycja zawodów Hard Enduro jest największą tego typu imprezą w w Europie Środkowo-Wschodniej.

Na uczestników w tym roku czekało 1200 pakietów startowych, co pozwoli większej ilości osób sprawdzić się na prologu z najszybszymi na świecie i powalczyć o jedno z 500 miejsc w niedzielnym wyścigu finałowym.

Na uczestników "Red Bull 111 Megawatt" będzie czekała specjalnie przygotowana trasa, tym razem jeszcze dłuższa i prowadząca nowymi obszarami kopalni. Różnica pomiędzy najwyższym, a najniższym punktem wyniesie ponad 150 metrów, a to z kolei zwiastuje spore podjazdy.

Warto dodać, że polskie zawody po raz kolejny zostały włączone do Międzynarodowej Serii Hard Enduro, obejmującej sześć najważniejszych imprez hard enduro na świecie.

fot. TOMEK GOLA/RED BULL CONTENT POOL

Artykuł dodał: Materiały prasowe Red Bull

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 514214 odwiedzin