Rezerwy PGE Skry zaczęły przygotowania

2017-08-03 15:21:42

Siatkarze PGE Skry II Bełchatów rozpoczęli okres przygotowawczy. Młodzieżowy zespół w nadchodzącym sezonie wystąpi w II lidze oraz rozgrywkach juniorskich. Na pierwszych zajęciach podopieczni Radosława Kolanka pojawili się w czwartek rano, pięć dni przed pierwszym zespołem PGE Skry, który rozpocznie przygotowania 8 sierpnia.

Rezerwy PGE Skry przygotowywać się do sezonu będą na włąsnych obiektach. W pierwszym tygodniu zaplanowanych mają aż 13 jednostek treningowych, w tym zajęcia na siłowni, fitness i praca nad techniką.

- Przede wszystkim przygotujemy się do trudów nadchodzącego sezonu pod względem technicznym, siłowym i motorycznym - podkreśla Radosław Kolanek, trener PGE Skry II. - Najważniejsze dla mnie jest zdrowie chłopaków, dlatego w sierpniu czeka nas mozolna i wytrwała praca. Pierwszy tydzień będzie wprowadzeniem, adaptacją przede wszystkim do treningu siłowego, ale również od początku będziemy stawiać ogromny akcent na technikę i jak największą liczbę kontaktów z piłką - podkreśla szkoleniowiec.Skład PGE SKry II: Filipek Dawid, Kurnicki Maciej, Nowak Wiktor, Piotrowski Antoni, Sawicki Mikołaj, Klat Hubert, Jagiełło Michał, Hoszman Michał, Bak Mateusz, Antosiewicz Aleksander, Moszczyński Bartłomiej, Węgrzyn Hubert, Paszkiewicz Błażej, Marciniak Marcin, Stąsiek Przemysław, Adamczyk Sebastian (SMS SPAŁA).

Artykuł dodał: Materiały prasowe PGE Skry Bełchatów

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 514213 odwiedzin