"Klub 40" rośnie w siłę

2017-08-01 09:51:29

"Klub 40" rośnie w siłę

"Klub 40" rośnie w siłę. Kolejne nowe firmy wspierają GKS Bełchatów w roku jubileuszu klubu. Z okazji 40-tki GKS wypuścił też nowe karnety vipowskie. Za 1977 zł.

1977 zł to cena oczywiście symboliczna, nawiązująca do roku powstania klubu. Karnet za tę kwotę upoważniał będzie jego posiadacza do wejścia na mecze w całym sezonie i zajęcia miejsca na Trybunie Honorowej GIEKSA Areny oraz korzystania z cateringu VIP podczas meczów. Obsługa posiadaczy vipowskich karnetów od nowego sezonu powróci do głównego budynku klubowego.

Ale unikatowy, jubileuszowy karnet to nie tylko wejściówka na mecz. Karnet zostanie oprawiony w ramkę, by stanowić pamiątkę z jubileuszowego sezonu. Do tego nabywca specjalnej wejściówki dostanie jedną z historycznych koszulek byłych piłkarzy GKS. Warto się więc pospieszyć, by wybrać trykot jednego z ulubieńców sprzed lat. Karnety jubileuszowe, podobnie jak zwykłe można kupować w Punkcie Obsługi Kibica lub zamawiać pod numerem 570-788-633 albo adresem: biuromarketing@gksbelchatow.com.

Posiadacze karnetów jubileuszowych mogą też liczyć na benefity u firm, które są w "Klubie 40". A ten ciągle się rozrasta. Marketingowa akcja związana z jubileuszem szybko się rozkręca.

- Udało nam się już opracować model działania i zainteresować naszym pomysłem przedsiębiorców nie tylko z Bełchatowa - mówią przedstawiciele działu marketingu GKS.

"Klub 40" to grono firm, które wspierają GKS. Nie tylko finansowo.  Akcja marketingowa ma przyciągnąć grono sponsorów, z myślą o rozpoczętym właśnie nowym sezonie 2017/2018.

- Czterdziestolecie to okazja do mobilizacji i szansa by poprawić wizerunek GKS, pokazać, że jest to klub mający swoje miejsce w świadomości lokalnej społeczności - mówi Dawid Lipiński, współpracujący z działem marketingu GKS Bełchatów i współtwórca akcji „Klub 40”.  - Chcemy zebrać przedsiębiorców, także tych małych, którzy od zawsze są z GKS, kibicują, ale do tej pory byli obok klubu. Zapraszamy ich, by do nas dołączyli i wsparli odbudowę jego pozycji - dodaje.

„Klub 40” ruszył praktycznie z końcem ubiegłego sezonu. Obecnie zrzesza już 12 podmiotów. Docelowo ma ich być 40. - Oczywiście może być ich więcej, nie zamykamy się na nikogo, przeciwnie jesteśmy otwarci na współpracę z każdym - podkreśla Dawid Lipiński.

W zamyśle, akcja skierowana jest przede wszystkim do mniejszych przedsiębiorców, którzy z różnych względów nie byli włączeni w szersze działania na rzecz klubu, a ten tworzył budżet w oparciu o strategicznego sponsora - PGE, firm z nim powiązanych oraz spółek miejskich, czy sporych środków z praw telewizyjnych.

Czterdziestolecie to okazja do mobilizacji i szansa by poprawić wizerunek GKS, pokazać, że jest to klub mający swoje miejsce w świadomości lokalnej społeczności. Dziś w "Klubie 40" jest już dwanaście firm: Gladiators, Ins-Mar, Sempre, MSIG Marasiak, Wyższa Szkoła Menedżerska, Wimax, Transochrona, LPelektronik, Kruger&Matz, Cryptoacademy, Frame House i Elektroteam. BELsport.pl jest partnerem medialnym "Klubu 40" i GKS Bełchatów.

To, że grono zainteresowanych rośnie, widać po zapełnianej banerami Trybunie Południowej, gdzie przybywa reklam członków klubu. A kolejni już czekają.

- Pozytywne jest to, że zainteresowani zaczynają się już sami do nas zgłaszać, pytają, wyrażają chęć przystąpienia - mówi Dawid Lipiński. - To oznacza, że akcja została zauważona i to nie tylko w Bełchatowie - dodaje.

Aby dołączyć do „Klubu 40” nie trzeba wykładać na sponsoring GKS dużych pieniędzy. Można zaoferować także usługi, które odciążą klub finansowo. To większa ilość mniejszych podmiotów ma sumarycznie gwarantować klubowi zastrzyk do budżetu. Przy Sportowej podkreślają, że tym, którzy dołączą do „Klubu 40” GKS oferuje pakiet korzyści, w tym reklamy podczas meczów, czy kontakty biznesowe.

- Chcemy pokazać, że GKS żyje razem z miastem, a miasto, ludzie tu mieszkający i działający na tym terenie żyją z GKS, wspierają nas i dokładają swoją cegiełkę do rozwoju klubu - podkreśla Dawid Lipiński.
 

Artykuł dodał: Maciej Wiśniewski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 471813 odwiedzin