20 sierpnia Letni Turniej Kibiców

2017-08-02 09:00

20 sierpnia Letni Turniej Kibiców

Drugi turniej piłki nożnej organizują tego lata sympatycy GKS Bełchatów. Po Międzynarodowym Turnieju Kibiców "Torfiorze Cup" 20 sierpnia odbędzie się Letni Turniej Kibiców górniczego klubu.

Turnieje kibiców "Brunatnych" mają już swoją tradycję i odbywają się one regularnie co pół roku, w dwóch edycjach - letniej i zimowej. Tym razem czekają nas zmagania fanów z z poszczególnych grup kibicowskich, osiedli i fan clubów na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Impreza rozpocznie się w niedzielę 20 sierpnia o godzinie 9:00, a zespoły przebywające na boisku będą liczyć 6 zawodników (5 + bramkarz). - W turnieju mogą wziąć udział drużyny złożone z aktywnych kibiców GieKSy, należących do grup kibicowskich i systematycznie uczęszczających na młyn i jeżdżących na wyjazdy - wyjaśniają organizatorzy.

Zapisy drużyn prowadzone są u odpowiednich osób, poprzez profile na Facebooku - Bełchatowianie, profil Stowarzyszenia Sympatyków "Torfiorze", profil Ośrodka "Kibice Razem" GKS Bełchatów lub bezpośrednio w siedzibie Kibice Razem GKS Bełchatów w godzinach jego otwarcia.

Turniej zostanie sfinansowany w sporej części ze środków programu "Kibice Razem" pochodzących z dotacji Miasta Bełchatów.

 

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 471813 odwiedzin