Turniej dla młodych kibiców

2017-08-01 08:50:55

Turniej dla młodych kibiców

Ośrodek "Kibice Razem" GKS Bełchatów zaprasza najmłodszych fanów górniczego klubu (rocznik 2006 i młodsi) do wzięcia udziału w turnieju eliminacyjnym do IV Ogólnopolskiego Młodzieżowego Turnieju Piłki Nożnej "Kibice Razem".

Turniej rozpocznie się w sobotę (5 sierpnia) o godz. 11 na Orliku przy Szkole Podstawowej nr 13 na osiedlu Przytorze. Zespoły powinny składać się z siedmiu zawodników oraz jednego rezerwowego. Najlepsza drużyna jako reprezentacja ośrodka KR w Bełchatowie zagra w finale, który w dniach 9-10 września odbędzie się w OSiR "Wawrzkowizna".

- W finale zagrają zespoły z wszystkich 15 ośrodków "Kibice Razem" z całej Polski. Nasz zespół jako uczestnik tych zawodów ma zagwarantowane zakwaterowanie (wraz z posiłkami) podczas trwania turnieju i różne atrakcje podczas pobytu w OSiR, tj. gry i zabawy, park linowy, rowery, rowerki wodne i kajaki - zachęcają przedstawiciele naszego ośrodka KR.

Dodatkowo wszelkie kwestie finansowe dotyczące naszych reprezentantów w Ogólnopolskim Turnieju (transport z domów na Wawrzkowiznę, zakwaterowanie i posiłki, atrakcje w OSiR, stroje dla zawodników) pozostają w gestii "Kibice Razem" GKS Bełchatów i Polskiego Związku Piłki Nożnej, będącego organizatorem Turnieju.

Zgłoszenia do sobotniego turnieju trwają TYLKO DO ŚRODY i można ich dokonywać:
- osobiście w siedzibie ośrodka KR (trybuna północna) w godz. 8-14,
- poprzez profil "Kibice Razem" GKS Bełchatów - LINK,
- poprzez profil Stowarzyszenia Sympatyków GKS Bełchatów "Torfiorze" - LINK,
- poprzez profil Bełchatowianie - LINK

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 514210 odwiedzin