Karnety na GKS od 9 zł!

2017-07-31 17:36:26

Karnety na GKS od 9 zł!

W poniedziałek rozpoczęła się otwarta sprzedaż karnetów na jesienne mecze domowe drugoligowego PGE GKS Bełchatów. W tymczasie na GIEKSA Arenie zagrają m.in. Siarka Tarnobrzeg oraz MKS Kluczbork.

W ostatnich kilkunastu dniach trwała sprzedaż zamknięta karnetów dla kibiców, którzy zdecydowali się kolejną rundę spędzić na trybunach Stadionu Miejskiego. Od poniedziałku karnet na dziewięć jesiennych spotkań 2 ligi może już nabyć każdy kibic.

Pierwszy mecz w roli gospodarza "Brunatni" rozegrają w najbliższą sobotę 5 sierpnia o godz. 19 z Garbarnią Kraków. To spotkanie poprzedzi pięć dni treningów piłkarzy Mariusza Pawlaka, w tym ten ostatni, piątkowy o godz. 17. Równolegle ze sprzedażą karnetów prowadzona jest przedsprzedaż biletów na ten mecz.

Karnety na mecze ligowe są do nabycia w bardzo atrakcyjnych cenach - 9 zł (dziecięcy), 40 zł (ulgowy) oraz 80 zł (normalny). W przykładzie najdroższej opcji, daje to nawet 100 zł oszczędności! Dodatkowo klub pragnąc uhonorować najzagorzalszych kibiców, przygotował dla nich wyjątkową ofertę karnetu w cenie 40 zł do nabycia w siedzibie Ośrodka "Kibice Razem" GKS Bełchatów (w Trybunie Północnej GIEKSA Areny) od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 14.

Otwarta sprzedaż karnetów prowadzona jest w POK w następujące dni: 1.08 w godz. 9-12 oraz 2-4.08 w godz. 13-17. Przypominamy, że cennik biletów na trybuny GIEKSA Areny uległ modyfikacji. Klub wprowadza podział na niższe ceny (od 1 do 10 zł) w przedsprzedaży i wyższe (od 2 do 15 zł) w dniu meczu. Opłaca się zatem jak najwcześniej kupować wejściówki, w tym również te na sobotnie spotkanie z Garbarnią.

Więcej informacji TUTAJ.

fot. amielczarski.com / Adrian Mielczarski

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 471813 odwiedzin