GKS Bełchatów przegrał w Nowym Sączu. "Brunatnych" skarcił Grzegorz Baran

2019-08-25 21:22:45

GKS Bełchatów znów bez zwycięstwa na wyjeździe. "Brunatni" w meczu 6. kolejki Fortuna 1. Ligi. z Sandecją Nowy Sącz 1:2, choć do przerwy prowadzili 1:0. Gola na wagę trzech punktów dla gospodarzy zdobył były giekaesiak Grzegorz Baran.

GKS pojechał do Nowego Sącza jako wicelider tabeli. I mimo, że to gospodarze częściej atakowali, to zespół z Bełchatowa bronił się mądrze, wyprowadzając groźne kontry. Jedna z nich, pod koniec pierwszej połowy przyniosła bramkowy efekt. Akcje wykończył będący w świetnej formie Mateusz Marzec.

Niestety po zmianie stron gospodarze jeszcze bardziej podkręcili tempo i dwukrotne dał im to gola. Zwycięstwo Sandecji zapewnił Grzegorz Baran, który odchodził z GKS w niezbyt przyjemnych okolicznościach, a potem miał jeszcze pozasportowe zatargi z Patrykiem Rachwałem, obecnie asystentem w GKS.

Sandecja Nowy Sącz - GKS Bełchatów 2:1 (0:1)
0:1 Mateusz Marzec (44’)
1:1 Michal Piter-Bucko (63’)
2:1 Grzegorz Baran (79’)

Sandecja: Daniel Bielica - Adrian Danek, Michal Piter-Bucko, Grzegorz Baran, Marcin Flis, Damian Chmiel (90’ Miłosz Kałahur) - Mateusz Klichowicz (62’ Bartłomiej Dudzic), Thiago (46’ Michał Walski), Radosław Kanach, Maciej Małkowski - Maciej Korzym

GKS: Paweł Lenarcik - Mikołaj Grzelak, Marcin Grolik, Mariusz Magiera, Krzysztof Wołkowicz - Bartłomiej Bartosiak (68’ Viktor Putin), Paweł Czajkowski, Artur Golański, Mateusz Marzec (87’ Marcin Ryszka), Bartosz Biel - Maciej Mas (57’ Dawid Kocyła).

żółte kartki: Klichowicz, Baran, Danek - Bartosiak, Grolik, Golański

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 885482 odwiedzin