Na placu Narutowicza grają w szachy. Kto prowadzi?

2019-07-17 08:49:32

Na placu Narutowicza grają w szachy. Kto prowadzi?

Rozegrano drugi turniej z cyklu Grand Prix Bełchatowa w szachach. Przy szachownicach na placu Narutowicza w centrum miasta zasiadło 30 zawodniczek i zawodników. 

Wyniki:

M-ce

Tytuł

Nazwisko Imię

R. FIDE

Ranking

Pkt.

MBch.

Bch.

Wins

Prog.

1

II

Leski, Franciszek

R 1373

1800

6.0

24.50

34.50

6

27.0

2

I

Bukała, Weronika

R 1257

1800

6.0

23.00

33.00

6

24.0

3

II

Kokoszka, Alicja

R 1173

1600

6.0

21.00

29.50

6

23.0

4

II

Urban, Szymon

R 1157

1800

5.0

23.00

30.50

5

21.0

5

II

Stępiński, Piotr

R 1200

1800

5.0

22.00

30.50

5

21.0

6

IV

Miłak, Bartosz

0

1400

5.0

18.00

25.00

5

18.0

7

I

Błaźniak, Bartłomiej

R 1371

2000

4.5

24.50

33.50

4

22.0

8

III

Gawlik, Olivier

R 1070

1600

4.5

19.50

27.50

4

21.0

9

V

Gawin, Marcel

0

1200

4.0

20.00

28.50

4

17.0

10

IV

Skrzypiec, Franciszek

0

1400

4.0

19.00

28.00

4

18.0

11

 

Haładaj, Adam

0

1000

4.0

19.00

26.50

4

15.0

12

IV

Lewńska, Alicja

0

1250

4.0

19.00

26.50

4

14.0

13

IV

Knapik, Alan

0

1400

4.0

19.00

26.00

4

16.0

14

 

Haładaj, Tomasz

0

1000

4.0

18.50

25.00

4

17.0

15

IV

Kołasiński, Andrzej

0

1400

4.0

17.50

25.50

4

17.0

16

 

Urban, Mateusz

0

1000

3.0

17.50

23.50

3

11.0

17

 

Bodnar, Grzegorz

0

1000

3.0

17.00

24.00

3

15.0

18

V

Ferliński, Jakub

0

1200

3.0

16.50

23.00

3

11.0

19

 

Przyłęcka, Aleksandra

0

1000

3.0

16.00

22.50

3

10.0

20

 

Kwiatek, Karol

0

1000

3.0

15.50

22.00

3

14.0

21

III

Błaźniak, Weronika

0

1400

3.0

15.50

22.00

3

11.0

22

 

Langier, Wiktor

0

1000

3.0

14.50

20.00

3

8.0

23

 

Kozub, Natalia

0

1000

2.5

14.50

22.50

2

9.5

24

 

Grad, Zuzanna

0

1000

2.0

17.50

24.00

2

9.0

25

 

Maciejek, Jerzy

0

1000

2.0

15.00

20.50

2

9.0

26

 

Lewiński, Łukasz

0

1000

2.0

14.00

20.00

2

5.0

27

 

Kozub, Monika

0

1000

2.0

10.50

16.00

1

4.0

28

 

Grad, Barbara

0

1000

1.5

14.50

20.00

1

6.5

29

 

Sawicka, Nikola

0

1000

1.5

13.50

20.00

1

4.5

30

 

Stępińska, Lena

0

1000

0.5

12.50

18.00

0

1,5

 

Klasyfikacja w Grand Prix Bełchatowa po dwóch turniejach przedstawia się następująco:

Dziewczęta grupa D08 - rok ur. 2011 i młodsze                        
1. Błaźniak, Weonika
2. Lewińska, Alicja
3. Przyłecka, Aleksandra
                                       
Dziewczęta grupa D13 - rok ur. 2006 - 2010          
1. Bukała, Weronika

Grupa kobiet - zawodniczki ur. 2005 i starsze
1. Kokoszka, Alicja
2. Grzyb, Anna

Chłopcy grupa C08 - rok ur. 2011 i młodsi                         
1. Urban, Mateusz
2. Gawin, Marcel
3. Skrzypiec, Franciszek

Chłopcy grupa C13 - rok ur. 2006 - 2010          
1. Leski, Franciszek
2. Urban, Szymon
3. Błaźniak, Bartłomiej

Grupa mężczyzn - zawodnicy ur. 2005 i starsi
1. Haładaj, Tomasz
2. Haładaj, Eugeniusz
3. Bodnar, Grzegorz

Cykl Grand Prix w szachach organizuje Bełchatowski Szkolny Związek Sportowy.

Artykuł dodał: mw

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 907847 odwiedzin