Lekkoatleci z Kleszczowa nie próżnują. Startowali w Krakowie, Łodzi czy Szczecinku

2019-05-23 12:33:52

W ostatnim czasie lekkoatleci LKS Omegi Kleszczów z powodzeniem rywalizują na polskich stadionach. W ostatni weekend zawodnicy startowali m.in. w Krakowie i Łodzi, gdzie uczestniczyli np. w Mistrzostwach Polski U-23.

Agnieszka Kuśmierek reprezentowała Kleszczów na MP U-23 w Szczecinku, gdzie w debiucie na 5000 m zajęła dziesiąte miejsce (17:47.45 s). Jej klubowa koleżanka, Karolina Iznerowicz, pokonała linię mety trzynasta (18:47.59 s). Za to w Krakowie na Małopolskim Mityngu Trenerów trzecie miejsce w biegu na 800 m zajęła Milena Gierach (2:18.66 s).

W Małopolsce obecny był również Sergiusz Urbania, który dystans 800 m przebiegł w czasie 2:03.78 s. Za to Benedykt Baryś po raz kolejny spróbował swoich sił na dystansie 400 m wygrywając swój bieg z czasem 50.13 s. Z kolei w stolicy województwa łódzkiego Urabaniak odległość o połowę krótszą pokonał z nowym rekordem życiowym (51.82 s). Na mityngu ŁOZLA obecny był także Filip Dzieciątkowki, który swą "życiówkę" poprawił o ponad 5 sekund na 800 m (2:12.47 s).

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 806461 odwiedzin