Uczennice SP 13 drugie w wojewódzkich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej

2019-05-15 10:03:12

Uczennice Szkoły Podstawowej nr 13 w Bełchatowie zostały srebrnymi medalistkami Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Lepsze od bełchatowianek były jedynie rówieśniczki z łódzkiego gimnazjum.

Turniej finałowy został rozegrany w Kutnie, gdzie obok bełchatowskiej szkoły były także reprezentacje placówek z Sieradza, Ujazdu, Łodzi i Kutna. Mistrzostwo wywalczyły uczennice Gimnazjum nr 34 z Łodzi, które w finale pokonały "trzynastkę" 74:28. Trzecie miejsce zajęła SP 9 z Kutna.

Bełchatów reprezentowały Magdalena Ressel, Wiktoria Warnecka, Julia Kowalska, Sara Rabenda, Aleksandra Telążka, Tatiana Nowicka, Laura Kubik, Maria Mohajt, Alicja Grześkowiak, Alicja Kulesza, Maja Madej, Anna Iwanus i Katarzyna Susik. Opiekunem grupy był Tomasz Wojciechowski.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 831516 odwiedzin