[VIDEO] Ten nastolatek wycisnął 150 kg! Dawid Wasilewski wicemistrzem Polski juniorów

2019-04-15 09:38:54

[VIDEO] Ten nastolatek wycisnął 150 kg! Dawid Wasilewski wicemistrzem Polski juniorów

Daniel Wasilewski (BKL Bełchatów) został wicemistrzem Polski juniorów do lat 18 w Wyciskaniu Leżąc Klasycznym, które odbyły się w Kielcach.

Przypomnijmy, że w marcu Wasilewski został wicemistrzem kraju juniorów do lat 18 w kategorii w Trójboju Siłowym. Na zawodach w Kielcach potwierdził swą dobrą formę i wynikiem 150 kg zajął drugie miejsce. Daniel złoty medal przegrał zaledwie o 2,5 kg, choć jak sam przyznaje, bariera 150 kg została pokonana z dość sporym zapasem.

Wyświetl ten post na Instagramie.

@michalbenchpress kazał wycisnąć 150kg to wycisnąłem ???? Tym razem kończę niestety tylko jako v-ce mistrz Polski przegrywając złoto o 2,5kg ale bariera 150kg pokonana z dość sporym zapasem i można lecieć po więcej ???? Ciężar już jak na taką trochę większą laske spoko ale do poprawy na następnych mp jużza 2 tygodnie. Dzięki @witek_kk za najlepsze składanie za każdym razem jak się rozdupie i że przed tymi zawodami też odwaliłeś kozak robotę ???? Oczywiście wszystko zasługa najlepszych trenerów @michalbenchpress @olga.kt i najlepszej drużyny @potworytybory dzięki którym życiówkę z przed miesiąca udało się przebić aż o 15kg Dzięki @famulskaa za sbd i nagrywki i każdemu kto pokrzyczał pod pomostem czy podbił przed startem ????

Post udostępniony przez Daniel Wasilewski (@wasilewskipowerlifting)Kwi 13, 2019 o 4:15 PDT

Co ciekawe, na tych mistrzostwach padł rekord uczestników, ponieważ do rywalizacji we wszystkich kategoriach (juniorzy, seniorzy, weterani) zgłosiło się 87 kobiet i 221 mężczyzn, co dało łącznie aż 308 uczestników.

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 907876 odwiedzin