[VIDEO] PGE Skra jeszcze wierzy w awans do finału Ligi Mistrzów

2019-04-10 10:35:27

PGE Skra Bełchatów dzisiaj wieczorem rozegra rewanżowy mecz półfinałowy siatkarskiej Ligi Mistrzów. Po porażce 0:3 w Atlas Arenie szanse na awans do finału w starciu z Cucine Lube Civitanova są niewielkie, ale w obozie PGE Skry wierzą, że są w stanie sprawić niespodziankę.

Więcej o pierwszym meczu PGE Skry z Cucine Lube przeczytacie TUTAJ. W rewanżu bełchatowianie muszą wygrać za trzy punkty (3:0 lub 3:1). Tylko taki wynik otworzy PGE Skrze szansę na walkę w złotym secie. Będzie ciężko, bo dominacja Włochów w pierwszym meczu, zwłaszcza w dwóch pierwszych setach była wyraźna.

Początek dzisiejszego meczu o godz. 20.30. Spotkanie będzie można obejrzeć w Canal Plus Sport.

PGE Skra walczy jednak o to, aby dziś nie zakończyć przedwcześnie sezonu. Po porażce z Jastrzębiem w ćwierćfinale Plus Ligi, Champions League to jedyny godny uwagi cel żółto-czarnych. - Każdy chciałby jak najszybciej zapomnieć o tym, co się działo w PlusLidze i sądzę, że wnioski, które mieliśmy wyciągnąć, już wyciągneliśmy - mówi dla oficjalnej strony klubu libero Kacper Piechocki. - Musimy dalej iść do przodu i walczyć w Lidze Mistrzów, bo możemy zrobić coś niesamowitego i spełnić swoje marzenia. Każdy chciałby zagrać dla tego klubu w finale Ligi Mistrzów.

W sukces we Włoszech wierzą także drugi trener Michał Winiarski oraz Jakub Kochanowski. Ich wypowiedzi w materiale filmowym klubowej telewizji.

Po powrocie z Włoch, w sobotę 13 kwietnia PGE Skra zagra pierwszy mecz o 5. miejsce w Plus Lidze. Rywalem bełchatowian będzie zespół Cerrad Czarnych Radom. Rewanż w hali Energia odbędzie się 16 kwietnia o godz. 17.30. Sprzedaż biletów już ruszyła.

Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 756967 odwiedzin