Niedzielny mecz PGE GKS pokaże TVP. W czwartek ruszy sprzedaż biletów

2019-04-04 09:48:44

Niedzielny mecz PGE GKS pokaże TVP. W czwartek ruszy sprzedaż biletów

O nietypowej porze, bo w niedzielę 7 kwietnia o godz. 13:05, na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 3 rozpocznie się czwarty domowy wiosenny mecz drużyny PGE GKS Bełchatów. Rywalem "Brunatnych" będzie Znicz Pruszków.

W kwietniu drużyna PGE GKS Bełchatów rozegra trzy mecze na własnym stadionie. Jako pierwszy przyjedzie do nas Znicz Pruszków, z którym mamy do wyrównania rachunki z jesieni. Spadkowicz z I ligi na wiosnę prezentuje się bardzo dobrze zdobywając póki co więcej punktów niż bełchatowianie.Niedzielny mecz, po raz pierwszy od 2007 roku, będzie transmitowany przez Telewizję Polską, ale oczywiście naszych sympatyków zapraszamy na Sportową, by wesprzeć drużynę w walce o przełamanie trzymeczowej passy bez zwycięstwa. Bilety na pojedynek ze Zniczem będą do nabycia w Punkcie Obsługi Kibica od czwartku.

Ceny jednostkowych biletów na trybuny zachodnią (sektory C1 - C8) i północną (D6 i D11) w porównaniu do jesieni nie uległy zmianom i w przypadku sympatyków z Kartą Kibica kosztują 1, 10 i 15 zł.

SZCZEGÓŁOWY CENNIK BILETÓW

Harmonogram otwarcia Punktu Obsługi Kibica (trybuna południowa stadionu od ul. 1 Maja), w którym można nabywać bilety:

  • 4.04. w godz. 13 - 16
  • 5.04. w godz. 13 - 17
  • 7.04. (mecz) od godz. 10

W dniu meczowym od godz. 11 otwarte będą także kasy stadionowe (B1 oraz C).

Posiadaczy kart SuperVIP i VIP klub zaprasza tradycyjnie na trybunę honorową przy budynku klubowym oraz sektor D5, natomiast najmłodszych fanów futbolu chętnie będziemy gościć w Sektorze Rodzinnym (D11).

Ceny biletów (trybuny C i D):

Bilety z Kartą Kibica:
15 zł – normalny
10 zł – ulgowy
1 zł – dziecięcy

Bilety bez Karty Kibica:
20 zł – normalny
15 zł – ulgowy
5 zł – dziecięcy

Karta Kibica kosztuje 5 zł

Trybuna wschodnia A, tzw."młyn"
Aby móc nabywać bilety bądź karnety na młyn w Punkcie Obsługi Kibica i kasach naszego stadionu, MUSICIE POSIADAĆ SPECJALNĄ IMIENNĄ KARTĘ, UPRAWNIAJĄCĄ DO WSTĘPU NA MŁYN!

Karta ta jest ważna bezterminowo, a otrzymać ją można za darmo w ośrodku Kibice Razem GKS Bełchatów w godzinach jego otwarcia (fb.com/KRGKS), po uprzednim zamówieniu jej poprzez prywatną wiadomość na profilu Bełchatowianie - oczywiście, jeżeli jest się osobą stojącą w młynie i angażującą się w doping!
Ceny biletów: 10 zł (z Kartą Kibica) i 15 zł (bez Karty)

Szkoły
Aby grupa uczniów danej szkoły wraz z opiekunami mogła bezpłatnie wejść na stadion, wystarczy przesłać do klubu listę z danymi osobowymi uczestników wyjścia na mecz (imię, nazwisko oraz PESEL) na numer fax (44) 635 07 91 lub mailem na adres gks@gksbelchatow.com. Wchodzicie na trybunę północną, tzw. rodzinną przez bramofurtę od ul. Sportowej 3 do sektora D12.

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Informacja prasowa

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 806407 odwiedzin