Półfinał Ligi Mistrzów PGE Skra rozegra w Łodzi. Trwa już sprzedaż biletów

2019-03-25 14:32:52

Półfinał Ligi Mistrzów PGE Skra rozegra w Łodzi. Trwa już sprzedaż biletów

W półfinale Ligi Mistrzów siatkarze PGE Skry zmierzą się w dwumeczu z Cucine Lube Civitanova, czyli wicemistrzem Włoch. Spotkanie w Polsce odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie.

Po zwycięstwie w ćwierćfinale z Zenitem Sankt Petersburg, mistrzom Polski przyjdzie mierzyć się z Cucine Lube. Wiadomo już, że pierwsze spotkanie w walce o finał odbędzie się w Polsce, a dokładniej w łódzkiej Atlas Arenie. Mecz zaplanowano na środę, 3 kwietnia, na godz. 18. Rewanżowe spotkanie odbędzie się natomiast tydzień później, czyli 10 kwietnia, o godz. 20.30 we włoskiej Eurosuole Forum.

Przypomnijmy, że Cucine Lube jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa w całej Lidze Mistrzów. We włoskim zespole występują tacy siatkarze jak Tsvetan Sokolov, Osmany Juantorena, Bruno Rezende, Dragan Stanković, Yoandy Leal czy Robertlandy Simon. Siatkarze PGE Skry pokazali jednak, że potrafią walczyć z silnymi zespołami, dlatego sprawa wejścia do finału wciąż jest otwarta.

Sprzedaż biletów na spotkanie w Atlas Arenie już trwa. Wejściówki można nabyć w kilku kategoriach cenowych: 19, 39, 69, 89 zł i są one dostępne poprzez portal eBilet.pl, a także w oficjalnym sklepie PGE Skry w hali Energia, Wyspie PGE Skry w Galerii Olimpia, Centrum Biletów Atlas Areny oraz salonach Empik.

fot. Filip Olejniczak

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 806442 odwiedzin