Sobotni mecz kolejki przy Sportowej. PGE GKS zagra z Górnikiem Łęczna

2019-03-08 17:03:48

Sobotni mecz kolejki przy Sportowej. PGE GKS zagra z Górnikiem Łęczna

Już w sobotę kibiców PGE GKS Bełchatów czeka hit kolejki rozgrywek 2 ligi z udziałem ich pupili. Na Stadion Miejski przyjedzie Górnik Łęczna, który jest sąsiadem w tabeli "Brunatnych" i ma w swym dorobku taką samą liczbę punktów. Zapowiadają się emocjonujące spotkanie!

W poprzedniej kolejce PGE GKS pokonał Ruch Chorzów po bramce Marcina Ryszki, o czym pisaliśmy TUTAJ. Również 1:0 łęcznianie pokonali Resovię Rzeszów. - Oglądaliśmy w gronie sztabu szkoleniowego transmitowany mecz naszego rywala z Resovią i jestem pewien, że Górnik potrafi grać lepiej niż w tym właśnie spotkaniu. To drużyna bardzo ciekawa, ze swoim celem na sezon dowodzona przez największą gwiazdę tego zespołu, czyli trenera Franciszka Smudę - mówi przed tym pojedynkiem trener Artur Derbin.

W rundzie jesiennej bełchatowianie przywieźli z Lubelszczyzny jeden punkt po remisie 1:1. W historii obu drużyn sobotnie spotkanie będzie 23 w historii a "Brunatni" przed własną publicznością są bardzo wymagającym rywalem. W tym sezonie wygrali przy Sportowej 7 z 11 gier. Początek spotkania o godz. 17:00 a w dniu meczowym bilety będzie można nabywać w Punkcie Obsługi Kibica od godz. 13. Kasy stadionowe będą czynne od godz. 15 (szczegóły TUTAJ).

fot. Adrian Mielczarski / GKS Bełchatów

Artykuł dodał: Kamil Haładaj

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782760 odwiedzin