Szachowe mistrzostwa Zelowa ostatniego dnia marca. Trwają zapisy

2019-03-07 09:26:44

Szachowe mistrzostwa Zelowa ostatniego dnia marca. Trwają zapisy

Miejsko-Gminny Ludowy Klub Sportowy w Zelowie już po raz dwudziesty dziewiąty (!) będzie gospodarzem otwartych mistrzostw Zelowa w szachach. Tegoroczna edycja imprezy zaplanowana została na 31 marca (niedziela).

- Wspaniała atmosfera, 29-letnia tradycja, możliwość zagrania 5-latki z 80-latkiem, liczba uczestniczek i uczestników przekraczająca 100 osób, bardzo wysoki poziom (udział medalistów Mistrzostw Polski i Mistrzostw Świata) oraz kilkadziesiąt nagród sprawiają, że turniej jest naprawdę wyjątkowy. W Mistrzostwach mają prawo startu wszyscy chętni obojga płci bez ograniczeń wiekowych - zachęcają organizatorzy.

Ci w roku bieżącym mają wiele nagród finansowych ufundowanych przez sponsorów, tj. 20 nagród dla najlepszych szachistów oraz dodatkowo 14 nagród finansowych w poszczególnych kategoriach wiekowych o łącznej puli 7800 zł. TUTAJ nasza relacja z ubiegłego roku.

Zgłoszenia można nadysłać na adres e-mail szachy[at]lkszelow.pl podając dane niezbędne informacje do rejestracji (imię i nazwisko, pełna data urodzenia (niezbędna jest do weryfikacji oraz przypisania poszczególnej zawodniczki / zawodnika do danej kategorii wiekowej), ranking, miejscowość lub nazwę klubu) lub za pomocą formularza zgłoszeniowego ChessArbiter.

Dodatkowe komunikaty organizacyjne dostępne na stronie internetowej organizatora mistrzostw - TUTAJ.

 

<< powrót do wszystkich aktualności

social icon social icon social icon social icon
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności | 782779 odwiedzin